Вся в кредитах• 10 ноября 2024
Чому я постійно набираю вагу?
Я не багато їм, рахую калорії, спортом професійно не займаюсь, вдома роблю вправи, присідаю. Робота в мене така, що більше на ногах. Не можу сказати, що в мене живіт, чи складки, але в мене велика жопа, груди, це мене сильно бентежить. Думаю, що я громіздка через це. Як думаєте, чому я таке?
Вся в кредитах
• 10 ноября 2024
Ответ дляЦикавенная
Много едите. И гормоны надо проверить, щитовидку
Не їм багато, я рахую калорії. Солодке, жирне практично не їм
Цикавенная• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Какой вес рост и сколько калорий едите?
Видящие_помогите• 10 ноября 2024
Якщо при великих грудях і жопі нема живота, то це чудово.
Ви до себе надто критичні.
Вік, зріст, вага? Може ви нормальна по факту.
Ви до себе надто критичні.
НаливайКа• 10 ноября 2024
Считать калории мало, надо ещё и дефицит создать с соблюдением кбжу.
Но 100% тех кто тут пишут - считаю калории и не худею на самом деле считают ’на глаз’
Вся в кредитах
• 10 ноября 2024
Ответ дляЦикавенная
Какой вес рост и сколько калорий едите?
Зріст 162
Вага 56-57
В середньому 1200
Вага 56-57
В середньому 1200
Вся в кредитах
• 10 ноября 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Ви до себе надто критичні.
56-57
Вся в кредитах
• 10 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Я лишние калории не наедаю, а напиваю. Может у вас тоже так.
Ні, можу хіба випити чай
НаливайКа• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Зріст 162
Вага 56-57
В середньому 1200
Вага 56-57
В середньому 1200
Покажите скрины из программы за неделю
Педиатор_я• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ви куштуєте їжу коли готуєте?
Вся в кредитах
• 10 ноября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ви куштуєте їжу коли готуєте?
Максимум 1-2 ложки
Стефанія• 10 ноября 2024
Напевно метаболізм такий. А я б скільки не їла завжди днакова вага . Навіть зараз при клімаксі 50 кг . А домашня сметана і масло з хлібом це найулюбленіща страва .
Цикавенная• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
56-57
Помоему это нормальный вес. Особенно если ещё и мышцы есть. Куда худеть ещё? Только держать вес. И правильно считать калораж и соблюдать КБЖУ
НаливайКа• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
фото
Нет, по дням, чтоб было видно вес продуктов и кбжу
Педиатор_я• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Максимум 1-2 ложки
Ну от, це ви не рахуєте, а це може бути причина.
Взагалі мені допомагає тільки інтервальне, їжу ніколи не куштую взалі. Строго 2 рази і більше нічого в рот крім води
Вся в кредитах
• 10 ноября 2024
Ответ дляЦикавенная
Знайома при 166 важить 45, я жирна порівняно з нею
Педиатор_я• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Астанавітєсь
сама себе прекрасная• 10 ноября 2024
Значить неправильно рахуєте. Ви на вагах зважуєте? Олії, масла також? Кожну ложку цукру рахуєте? Довіряєте вагам в супермаркетах?
сама себе прекрасная• 10 ноября 2024
І як ви рахуєте активність? Виснажливе силове тренування 500-600 максимум спалює
Цикавенная• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Вес это вообще ти о чем. Главное объёмы
Видящие_помогите• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Вона дистрофік та анорексичка порівняно з вами.
Для чого ви себе знецінюєте?
Нормальна вага абсолютно
Для чого ви себе знецінюєте?
Нормальна вага абсолютно
Молчавочка• 10 ноября 2024
Я 160 вже (завжди була 164) і вага 58. Відчуваю себе бегемотом :(. Розмір М вже, як з меншої сестри. Але мені 40, вагу скинути важко. Якщо починаю менше їсти, хоча і так не переїдаю, то погіршується здоров´я, а вага на місці :(
Хочу від завтра повністю відмовитись від солодкого і борошна.
Вся в кредитах
• 10 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Я на ногах на роботі по 9 годин, ще дома присідаю, роблю вправи, бігаю з котом