Вся в кредитах• 10 ноября 2024

Чому я постійно набираю вагу?

Я не багато їм, рахую калорії, спортом професійно не займаюсь, вдома роблю вправи, присідаю. Робота в мене така, що більше на ногах. Не можу сказати, що в мене живіт, чи складки, але в мене велика жопа, груди, це мене сильно бентежить. Думаю, що я громіздка через це. Як думаєте, чому я таке?
Червона рута• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Я на ногах на роботі по 9 годин, ще дома присідаю, роблю вправи, бігаю з котом
А лет вам сколько? Я бы не сказала,что у вас критический вес.. увидела..25. да немного можно сбросить. Сходите к эндокринологу

НаливайКа• 10 ноября 2024
Ответ дляНекомильфо
Активність 0 калорій в день? Такого бути не може
Как и 60 мл воды в день
сама себе прекрасная• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Особливо біг з котом
Видящие_помогите• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ну і добре.
Радійте життю та не витрачайте час на безглузді порівняння.
НаливайКа• 10 ноября 2024
Автор так вы покажете скрины с едой?
фан L.O.S.T.• 10 ноября 2024
Так отличная комплекция. У людей чаще поправляются ноги, живот и подбородок
сама себе прекрасная• 10 ноября 2024
Стоячи 8 годин ви спалюєте 500 калорій. Це якщо ви реально весь час стоїте
автор Вся в кредитах • 10 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Весь час, періодично піднімаю вагу
сама себе прекрасная• 10 ноября 2024
Якщо ви мінусуєте «активність» від норми, то ви явно переїдаєте

автор Вся в кредитах • 10 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
1200 це без мінусування активності
сама себе прекрасная• 10 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
1200 це без мінусування активності
Значить ви неправильно зважуєте або не все записуєте
Сметчица• 10 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
Я 160 вже (завжди була 164) і вага 58. Відчуваю себе бегемотом :(. Розмір М вже, як з меншої сестри. Але мені 40, вагу скинути важко. Якщо починаю менше їсти, хоча і так не переїдаю, то погіршується здоров´я, а вага на місці :(

Хочу від завтра повністю відмовитись від солодкого і борошна.
Да,це смачно,але дууууууже калорійнр(
Сметчица• 11 ноября 2024
Бігайте,якщо можете.По декілька годин 3-4 разів на тиждень.Калорійність не змінюйте.
Тріль!• 12 ноября 2024
Виключіть цукор і глютен. Харчування строго 3 рази повноцінно, без перекусів. Вже за кілька тижнів побачите результат.