kanareyka_tweety• 10 ноября 2024
Чи погодиться Зе на заморозку, якщо русня дійде до Дніпропетровської обл.?
Olga Zelenyak• 10 ноября 2024
Ответ длячаревна
Такое ощущение, что ейфория после победы Трампа ещё не утихла. Каждый заголовок с тг несут на обсуждение как первоисточник.
Поживём увидем.
Наоборот, не утихла а набирает таких оборотов, что кажется ты в дурдоме. Люди как с ума посходили.
Уже и Америка нашим военным вдруг заплаты платить стала и вот вот прекратит
Ответ дляLudaSHS
Так приносила Мірошнікова і фронт повзе
Саме тому зараз пуйло на коні, і нічого йому не треба, а треба важелі нам
Я не знаю які у Трампа є важелі. і чи є
І не знаю план майбутньої Адміністрації трампа
Всі стомилися, так, всі хотять миру.
Але мир і методи його досягнення не в руках українців (
Я не знаю які у Трампа є важелі. і чи є
Всі стомилися, так, всі хотять миру.
Да такие ожидания.. такое впечатление, что Трам наш президент..
Olga Zelenyak• 10 ноября 2024
Ответ дляJENYABEST
А заодно и начальник путина
А Зе ніхто питати не буде, якщо він схоче воювати до кордонів 91-го то його нікто не тримає, може взяти Єрмака, Татарова, Гетьманцева, і звичайно як без Серегі Лещенко і показати приклад як відвойовувати території, або хай сидить і не вспливає, він вже нікто і звати його ніяк, і нікто в цьому світі вже його всерйоз не сприймає, він здав на початку війни территорії і в нього був шанс йому Байден казав що робити але він Байдена послав і робив своє, всі бачать яку коррупцію він розвів тут і тепер все будуть вирішувати великі дорослі дяді і Вовочку питати не будуть
Ответ дляСтрекоза любви
Слухайте, а чому ви ототожнюєте супротив українського народу, тої кількості військових, які зараз боронять Україну зі словами «упоповся» і екстраполююте на них через образ Зелі?
Тема провокативна і ница. Повірте, за умови окупації, яка може бути за умови підписання а-ля Стамбульських угод, мала кількість людей працездатних, перспективних залишиться в Україні, на жаль. Будуть старі доживати і ті, хто взагалі без перспектив знайти себе закордон.
Да никто никуда не поедет, все кто хочет, драпают как раз сейчас
Стрекоза любви• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Ага😀
Кава з перцем• 10 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так і є, 100%. Не так давно ця провокаторша брудом Залужного поливала, зараз нову методичку отримала. Працює)
Графиня Шезвездицкая• 10 ноября 2024
Я очень хочу, что бы война закончилась..
Что бы прекратила звучать ’Плеве кача’..
Что бы перестали гибнут мирные жители и тем более, дети.
А ещё, я хочу, что все воины ЗСУ, вернувшись, разнесли эту Банковую в хламину
Графиня Шезвездицкая• 10 ноября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Раз зашёл разговор за деньги, поднял в Гугле информацию по стоимости питания военнослужащего ЗСУ в сутки. Везде пишут 100-120 гривен. Это как, интересно? Банка тушёнки на сутки без хлеба? Хотя все мои знакомые с войны пишут что с едой проблем нет абсолютно.
Вплоть до бананов и киви.
Bransoletka• 10 ноября 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Мене турбують щодобові втрати територій. Невже Зеленський не розуміє, що далі буде гірше? Покровськ можуть навіть не штурмувати, а обійти. Про Курахове взагалі мовчу. До речі, читаю Мірошникова, якого ви колись порадили.
Що за Мірошник? Можна посилання?
Bransoletka• 10 ноября 2024
Ответ дляКава з перцем
Мар´яна? Що розказує?
Графиня Шезвездицкая• 11 ноября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Да
Знакомый с нуля говорил что даже животных кормили тушёнкой
У меня там муж..
Летом даже форель давали.