Указка• 10 ноября 2024

Что есть? Цены ужас

Купила бананы,йогуртом пару,колбасу варёную,морковку,2 огурца,гречки и парк сырков и все 500 грн
Обижулька• 10 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
Год назад скумбрия была 125, сегодня 167, а у вас не подорожала
Скумбрия по 8
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Они превращаются в канцерогены,но сейчас модно презирать растительные масла)
это Вы сами придумали про канцерогены или может подкрепите исследованием? ГХИ один из полезнейших продуктов
Залетна Я тут• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
30 гривень молоко з під корови, масло 300 з вершків натуральних, сир 120 140 грн кілограм.
И воняет это все коровой. Плюс, вероятнее всего, сплошная антисанитария. Такое не всем далеко подходит
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
Молекулярная кухня?
спросите у тибетских монахов
Ноу коммент• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
я не презираю растительные масла
я ними только и питаюсь. однако подсолнечное и оливковое - это две разные вещи
я даже смалец ем , я вобще жирами питаюсь)
Смалец тоже был в изгнании лет 10)
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
я из вторичного отделяю бесполезное
Тут точно не та аудиторія якій це зрозуміло.
Я теж роблю хгі. Переважно на ньому готую
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Нет, экономить мне нет нужды, это для здоровья моей семьи в первую очередь. И я люблю квасить и лепить, это мое хобби и моя работа.
Ну всі різні
І не у всіх реалізація на кухні
Ноу коммент• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
Один из полезнейших в данном промежутке времени и моды
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Сейчас все пшик, и рыба, и мясо, и бакалея, и тем более гастроном. Но если нет возможности жить в альпийских лугах и вести натуральное хозяйство, то нет смысла отказаться от одного продукта, но употреблять все остальные)). Но ник у вас хороший)
та понятно
но можно съесть омлет на завтрак, а можно выпить полезный бесполезный магазинный йогурт. поверьте разница будет И по белкам и по гликемическому индексу
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
В вас спотворене поняття про сучасне сільське господарство. Я їжджу додому до людей і все бачу вже дуже багато років, 20 мабуть
Мені пальмова олія і порошок з якого виготовлено молоко в магазині гидотне і отруйне
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
с детства знакома с топленым маслом и смальцем
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
В українській кухні завжди використовували топлене масло, ще 100 років назад.
Ноу коммент• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
Кхи это не совсем топленое из детства.Плюс из замороженного масла по акции
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
Моя прабабця робила топлене масло і бабуся робила. Просто люди ніколи не цікавилися правильним і здоровим харчуванням.
Просто ставити смайлики легше, ніж думати яку їжу ти вживаєш))
Мішечок щастя• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
по акциям было не раз, у меня полная морозилка
Ще на початку літа, вже давно немає такого.
Стетоскопуло• 10 ноября 2024
Ответ дляБезникаЯ
Меня волнует другое.
Как мы дошли до того, что если пишешь что купила огурец или не дай бог йогурт - тебя в каждой теме чуть ли не проклинают почти все комментаторы и пишут что это все можно было не покупать?
Зачем это писать? В каждой подобной теме одно и тоже.
Согласна. А ещё в новостях - рецепт котлет из капусты, красная рыба вредная и т д. Типа жуйте пупочки и не мычите.
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
У 90ті - котлетки з цибульки та соєві
Ото 30 років розвитку не пройшли повз
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Топленое все равно топленое, их него уходят примеси. Я часто и с\х беру по случаю, так же как и творог и сметану у знакомых.
Мішечок щастя• 10 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Какое и когда это было?
В травні-червні
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
та пупочки реально полезнее с точки зрения нутрициентов
Прагматик флегма• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Зараз вам пояснять що хворієте і пʼєте ліки бо про ковбасу думаєте ( сарказм )

Одужуйте
Дякую), скажу так я якраз з секти правильного харчування (була), бо зараз розумію що все до одного місця
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
От теж не хочу зожніків вище розчаровувати
Нехай парять - ліплять і живуть вічно :)
Фантазерша• 10 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Давно не була в АТБ, а такого масла не бачила ніколи.
Воно нещодавно тільки зʼявилось(принаймні у нашому атб),і його тепер постійно розбирають.
Фантазерша• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Да, я тоже его хапнула, хорошее масло, даже взбилось нормально. И сейчас с ним печеночный паштет делала.
Так,погоджуюсь,я торт Празький робила,то на крем взбивала,прекрасно все.
Ноу коммент• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Діти які виросли на харчовому смітті, все живе живуть з хронічними захворюваннями шлунку, печінки, підшлункової і так далі
І дуже часто хворіють на депресії, це також результат безалаберності їх батьків.
А як діти ваші в соціумі себе почувають,на святах і днях народженнях.
Ноу коммент• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Чому їсти ковбасу - це майже як курити та чому навіть ковбаса із ’хорошим’ складом шкодить здоров´ю
Оброблене м’ясо викликає рак. Це остаточний висновок вчених та лікарів, про який офіційно заявили ще у 2015 році.

До українців такі новини долітають дуже повільно, тому ковбаса досі залишається улюбленою їжею більшості.

Бутерброд з ковбасою на сніданок, сосиски на обід та шинка на вечерю. Такий раціон не те, що не має ніякої поживної цінності, але і сильно шкодить організму.

Оброблене м’ясо - це таке, яке готується шляхом засолення, копчення, сушіння або консервування. Тобто різноманітні ковбаси, сосиски, бекон та копченості і вони вже два роки як в офіційному списку ворогів здоров’я людини.

Ці продукти віднесли до першої групи канцерогенності. Тобто вони викликають рак і це науково доведений факт.

В 2015 році Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) прирівняла вживання ковбасних продуктів до куріння, адже ризики для здоров’я у них майже однакові.

Також регулярне вживання обробленого м’яса можна порівняти з використанням асбесту - токсичного матеріалу, який використовують у будівництві.
А що щодо води? І повітря яким дихаєте?
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Прекрасно себе почувають, мої діти. Дитячі день народження не тотожно їсти харчове сміття.
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
А що щодо води? І повітря яким дихаєте?
Не хвилюйтеся ви про мене, про себе хвилюйтеся.
Ноу коммент• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Тобто всі їдять торт,а ваші ні? Піццу?А п´ють вони що? Зараз узвар рідко де в меню
Ваша прЭлесть• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
не надоедает одно и тоже днями есть?