СМСница• Изменено 10 ноября 2024

Чому ті хто виїхали закордон, так впевнено пишуть, що не повернуться?

Тут бачу і по знайомим, всі в один голос кажуть , що залишаються назавжди , що варіант повернення в Україну не розглядається взагалі і ні при яких обставинах. Половина знайомих сидять на соціалі, половина миють поли. А обʼєднує і тих і інших, впевненість, що після закінчення захисту їх залишать, як цінних платників податків. Хоча в тій же Данії родичка зачитувала одну з умов, що як тільки то одразу мають покинути країну. І це не та категорія з міст де бойові дій кому нікуди вертатися і тікали в чому були. Всі кого знаю або з Києва або з ЗУ
Жена аллигатора• 10 ноября 2024
Думають, що Бога за бороду схватили
Танго утрьох• 10 ноября 2024
Значит,пробивают или точно знают как можно остаться
Просто Фіфа• 10 ноября 2024
Я например, тоже точно не вернусь. И что?
Полы не мою, на социалке не сижу
Свій варік• 10 ноября 2024
Ну а куди вже повертатися.В мене 2-є друзів виїхало,хати зачинені,майже 3 роки ніхто їх не відкривав.Діти школа,вуз,батьки працюють,зйом.
ОйЙой• 10 ноября 2024
Чтобы вы ночами не спали, думали)
Повелитель бітка• 10 ноября 2024
Ну нормально все ж було. Вам срачу мало? Ваше життя таке нікчемне? Яка вам нафіг різниця?
П.с. я дома. Живу своє життя, нікого не засуджую
begovelik• 10 ноября 2024
Тільки соціал і поли? Тих, хто займається висококваліфікованою працею, немає?
ole4kakissa• 10 ноября 2024
Аминь...
Тріль підпільний• 10 ноября 2024
Найстрашніше, що такі моляться про те, щоб війна не закінчувалася
Пургену мне• 10 ноября 2024
А почему вас это так тревожит?
Вы живёте свою счастливую жизнь в прекрасной стране, вам незачем сидеть на социале и мыть полы. Какое вам дело до этих ’ неудачников’?
Скоро_вчера• 10 ноября 2024
Потому что тут мой дом уже, возвращаться не собираюсь. Те кто так же мыслят, им временное убежище и выплаты уже до одного места, уже пустили корни
Весёлая морковка• 10 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
У советчиц на ставке только крайности
Повелитель бітка• 10 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Так би срач не получився)
Само_достаточная• 10 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Полы не мою, на социалке не сижу
Возьмите с полки пирожок. Речь не о вас.
begovelik• 10 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Полы не мою, на социалке не сижу
И мы с мужем. Но в реальности автора либо полы, либо социал. Так она оправдывает свое нежелание выйти из зоны комфорта.
Просто Фіфа• 10 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так автор может не знать всех подробностей. Но обосрать хочется?
anuta 27• 10 ноября 2024
Так правильно и делают , вы видите окончание этого всего ?
ИзЮмрудная• 10 ноября 2024
Бо це люди вирішуюють повертатися їм чи ні. За кордоном всі спеціалісти потрібні
автор СМСница • 10 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Зі знайомих та родичів таких немає
Повелитель бітка• 10 ноября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
У советчиц на ставке только крайности
Не потрібно всіх під одну гребінку, бо ви тоді як автор
Весёлая морковка• 10 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Подождем автора после снятия анонимности
Перднуть анонимно и удалиться - и дурак может
Не обижаюсь• 10 ноября 2024
Кто не планирует возвращаться, те с самого начала ищут возможности зацепиться в стране: учат язык, подтверждают дипломы и квалификацию, ищут работу и т.п. Кто просто сидит на пособиях и утверждает, что назад уже не вернется, тот слишком самоуверенный человек.
begovelik• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Почему вы так считаете? Я наоборот, молюсь, чтобы она скорей закончилась и прекратились убийства наших людей.
Мстящий за Зайца• 10 ноября 2024
Ответ дляОйЙой
Чтобы вы ночами не спали, думали)
Маня уже третий год не спит все ’’переживает’ когда ж там ’всех попрут’.
Просто Фіфа• 10 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Так автор может быть не в курсе нюансов других людей даже. Но обхаять - это обязательно
Мстящий за Зайца• 10 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Маня не спит ночами от мыслей об уехавших.
Директриссимо• 10 ноября 2024
Ответ дляСвій варік
А что,хата уже не открывается? Пишут же про социал и уборщиц.
begovelik• 10 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Так би срач не получився)
Тоді авторка ще забула про тих, хто миє попи європейським пенсам )
Зрадорозганячка• 10 ноября 2024
Бо є такі люди, які дуже настирливі і йдуть вперед по головах, тому вони впевнені. Они не піддаються емоціям і чхати хотіли на те що ви про них думаєте, хто хоче залишитися- той знайде шляхи як це зробити. Нитіки і слабохарактерні поїдуть додому
Мстящий за Зайца• 10 ноября 2024
Ответ дляСМСница
Зі знайомих та родичів таких немає
Ну маня, а как же сынок? Полы моет?