Кондуктор маршрутки• 11 ноября 2024
Де ви замовляли портрет на полотні? Порекомендуйте сайт
Хочу замовити портрет на полотні, але дуже багато різних сайтів з різними акціями і без них. Хотілося б щоб був якісний, не вигорав і чітке зображення. Порекомендуйте з власного досвіду.
Совбез• 11 ноября 2024
Ваша тема нагадала мені, як колись у відділі обговорювали цю тему, хотіла одна працівниця на річницю шлюбу зробити спільний портрет. А інша, пенсійного віку, але з гумором жіночка, видала ’Ой, дівчата, не підкажу, бо я вже в такому віці, що більше цікавлюсь якісними портретами на камені і стараюсь побільше якісних фото мати’
Кондуктор маршрутки
• 11 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Боже, какая пошлость эти портреты, криворуко срисованные с фото...
Ваша думка нікого не цікавить....По темі є що сказати?
Кондуктор маршрутки
• 11 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Ми ще не в тому віці. По темі є що сказати?