Крем для арбуза• 11 ноября 2024
Посоветуйте подработку на 2-4 часа в день зп 10-12 тыс
Время после основной работы
Результат:
вже голосів:
92 (73.6%)
Нереально
33 (26.4%)
Реально
Копирайторша• 11 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Знаю программу 1с
На рівні програмування знаєте, бо година налаштування коштує від 800 грн.
Крем для арбуза
• 11 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Нет на уровне пользователя. Оператор 1с ранее работала
Копирайторша• 11 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ну тоді хіба що, виписувати документи на відвантаження на склад у вечірню зміну.
Верочка 100%• 11 ноября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Репетитор 250-350 грн/год. Зможете набрати 8-10 годин на тиждень, тобто по 2 учні щодня? Тоді вийде така підроботка. Син свого часу та підробляв
Ну да, у нас вже репетитори і по 200 репетують, а сину вашому скільки років було на свого часу і то йому платив по 250-350? У мене подруга в столичні школі іноземну викладає і репетитор. 250 за го, але вона заслужений вчитель.
Верочка 100%• 11 ноября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Я же не Вам предлагаю. Не нравится - прошли мимо.
Я работала в приложениях, зарабатывала от 2 до 6 тысяч долларов. Но я работала по 8 часов в в день. И я считаю, что это приличная зарплата, учитывая, что я работала дома
Ну да. всі зараз валануться на роботу в приложениях. Що робили хоч, конкретно, щоб відразу охота відпала?
Верочка 100%• 11 ноября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Poppo Live – это стриминговая платформа для проведения прямых эфиров, общения с подписчиками и монетизации контента. Основные правила трансляции на Poppo Live направлены на поддержание безопасного и приятного общения. Вот основные моменты, которые следует учитывать:
Запрещено непристойное содержание: Это включает обнаженку, сексуальный контент, а также материалы, содержащие насилие или жестокое обращение.
Уважительное поведение: Оскорбления, расизм, сексизм, дискриминация и агрессия в сторону других пользователей строго запрещены.
Запрещены запрещенные вещества и азартные игры: Демонстрация или пропаганда алкоголя, наркотиков или азартных игр также находятся под запретом.
Соблюдение авторских прав: Не следует воспроизводить материалы (включая музыку, видео и изображения), на которые у вас нет прав, так как это может привести к блокировке.
Безопасность личных данных: Нельзя делиться личной информацией – своей или других лиц (например, номером телефона, адресом и т.п.).
Запрещена реклама и спам: Продажа товаров или услуг, а также спам-сообщения, могут привести к блокировке аккаунта.
А хто оплачує це задоволення вести з кимось бесіди?
Зоркая Зорро• 11 ноября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Я так підробляю. Переклад.
Де шукаєте замовників?
Верочка 100%• 11 ноября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Что такое ’работа в приложениях’?
Ви не знаєте. а я вся такая загадочная, прівлєкатєльно спілкуюся. Ну ілі з порогу розробляю навчальні програми для супер-пупер школ.
Тра Ля Ля• 11 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Сину 21, працює вже в ІТ компанії і взяв цього року лише 1 учня по підготовці до НМТ з математики. Не планував брати, але дуже попросили. Платять 350 грн. Минулий рік в нього були учні від 4 до 9 класу по англійській та математиці. Стандартно брав по 250 грн. З цим назвав 350, понадіявся що відмовляться, а ні, після пробного уроку хлопець сказав що хоче займатися. Там ситуація складна, вже багато вчителів перебрали, тому згодні 350 грн і 2 рази на тиждень. І це не Київ, це Дніпро. Можливо в Києві конкуренція вища, тому і ціни нижчі. В Дніпрі підготовка до НМТ 300-350 грн переважно у всіх і ще спробуй знайди до кого впихнутися
Зоркая Зорро• 11 ноября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Честно, нет желания больше отвечать никому. Люди дикие какие-то, всем мерещатся трусы и порнуха. Сорри, всего доброго
Тю, я простотспросила, бкз какого-либо подтекста. Я правда не поняла как это в приложениях работать. Может разработка приложений
Верочка 100%• 11 ноября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Ну вітаю вас із таким сином. але автор явно не з цього поля ягода
Верочка 100%• 11 ноября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Та з ким ви спілкуєтеся.....Тут таких захадочних повно
Тра Ля Ля• 11 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Заслужений то не факт що добре викладає. Знаю по власному досвіду, коли ще син займався математикою на ЗНО, то іменитий-знаменитий за півтора року дав менше ніж потім проста вчителька за 2,5 місяці. Можна сказати що пощастило, тому що через карантин іменитий-знаменитий злякався і відмінив всіх учнів, терміново знайшли іншу вчительку і вона реально крутезна була
Жена брата Админа• 11 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Пока Вы здесь исходите ядом, я вижу что кто-то из девочек уже загрузил приложение и заработал первые три доллара. Так всегда, кто-то делает, а кто-то пи..т😂 всего доброго
забиякина• 11 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
На мене вже образилися і руки-обличчя понаставляли, коли я напряму припустила, у чому прівлєкатєность спілкування.
Тра Ля Ля• 11 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Може комусь іншому інформація стане в нагоді. Ми всі різні, з різними здібностями. На приклад, однокласники та одногрупники сина на перших курсах підробляли написанням курсових. Один хлопець працював і досі працює по вихідних в дитячій ІТ школі. Син до речі теж там 2 роки по вихідних працював. Подруга сина навчається на реабілітолога, вже третій рік підробляє масажами. Зараз важко з роботою, тому кожен шукає де йому реальніше заробити
неДодекаэдр• 11 ноября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Де шукаєте замовників?
Друзі, колишні колеги, кабанчик. Раз на місяць маю 1-2 замовлення. Влітку бувають великі, на 20-30 тис грн. То беру на основній відпустку.
Зоркая Зорро• 11 ноября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Забула про кабанчик. А фрілансхант не пробували? Я там зареєструвалась і офігіла від конкурееції. На кожне замовлення одразу налітають ’акули’ з рейтингом, портфоліо. І як упхнутись?...
Верочка 100%• 11 ноября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А ну ка дєвочки, з чиїх карманчиків гроші висосали? Чи у вас уже висосали ці пріложения?
Верочка 100%• 11 ноября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Я вже 25 років роблю курсові, дипломні і магістерські. Конкуренція страшенн, досить зайти на сайт Студлансер і подивитися скільки пропозицій на більш менш легку роботу, з якою і двієчник справиться. А більш серйозні роботи потребують і більше часу і одногрупники і однокласники вашого сина відпочивають дуже далеко. Хіба що вони свої одногрупникам і однокласникам лінивим якусь муру робили. У мене дипломна. наприклад, над якою потрібно тижні працювати коштує 5 тис. Автор зможе це робити? Це тільки викладачі Вузів у себе можуть вимагати по 500 дол. Іначе це все копійки. А у мене просто основна робота дозволяє так підробляти, тому я знаю, що автору цього буде мало.
неДодекаэдр• 11 ноября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ніяк. На кабанчику теж важко. Але у мене вузький профіль, це рятує, з одного боку. З іншого - менше замовлень
Тра Ля Ля• 11 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Ну звісно що дипломи не пишуть. Так, потрохи. Контрольні, лабораторні, курсові. Та й яке це має значення кому? Навіть якщо це на курс-два нижче і це їх же спеціальність, то чому ні? Пацанам же просто кишенькові гроші потрібні, щоб у батьків не брати на каву з подругою
БолеИменее• 11 ноября 2024
Upwork. Але для цього потрібно знати англійську + певні спеціалізовані знання. Хоча є варіант, наприклад, робити презентації.
Бавовнятий Пупс• 11 ноября 2024
Ой а шож тут все так на попу дружно сели? В соседних темах он с пеной у рта некоторые комментаторши доказывают что в Украине даже за 30 минут можно 5 тысяч гривиен за любым углом пойти заработать....А шож тут случилось??? Где предложения по работе для автора данной темы А???
Бавовнятий Пупс• 11 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
доставать свой дилдо и развлекать дядь, 10 тысяч вы конечно с этого не заработаете т.к 80% дохода вашей странички заберет себе агенство а вам скажет что вот ваши 4к, можете пойти купить себе новый дилдо, трусы и шоколадку
Крем для арбуза
• 12 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Спасибо
Моська-слон• 12 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Автор, зареєструйтеся на Кабанчику, там повно підробітків
Только добавляйте, что никто не возьмет новичка без отзывов на подработку, выберут более опытного.
Анонимарик• 12 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
Нереально.
Для вас.
Потому вопрос стоит таким образом. Если бы вы обладали какими-то знаниями, умениями, которые оцениваются за 2-4 часа/день в эту сумму (и больше), вы бы не спрашивали.
У вас вопрос типичный. Ничего не знаю, ничего не умею, но мне надо 12 тыс
Для вас.
А вы такая умная, что-то конкретно можете автору посоветовать? Или белое пальто пришли выгулять? Как раз такие, как вы ничего из себя не представляют, а только критикуют других и самоутверждаются за счёт других и своего хамства
Анонимарик• 12 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Советчица она такая)))