Ух яка ж Я• 11 ноября в 23:35
Що я винна дружині брата?!
На даний момент виникла якась дивна для мене ситуація. Спробую коротко - у брата була сім´я - дружина і дві доньки. Ми нормально взаємодіяли,! але у брата важкий характер і вони розлучилися. Точніше - невістка знайшла іншого, але ми підтримували постійний зв´язок із дітьми. У новій сім´ї невістки народився син. Зараз він підріс, у колишньої невістки можливості обмежені і вона намагається нам навішувати, шантажуючи відлученням від племінниць. Я їх люблю, але це вже забембало . Із останнього - ми (це моя сім´я, батьки і племінниці, невістка була не проти) планували Новий рік у Карпатах. Тепер вона наполягає, щоб ми взяли її сина. Я зараз на взводі і хочу відмінити усіх родичів зі свята, і взагалі перестати спілкуватися. Тільки батьків шкода. Їх що робити
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:17
Ответ дляУх яка ж Я
Згодна, але моя мама хоче з онучками. Я все це розрулю, скоріш за все, або ніхто нікуди не поїде. Але це все мене вибішує дуже
Відстороніться від любові до своїх батьків і поговоріть з розумницею.жорстко, що вам це все взагалі не потрібно, але ось біда - гроші ваші, тому вона бере що дають, або взагалі нічого не буде. Інакше ці ігри тільки будуть обороти набирати, бо очевидно, що там не тільки ця мамаша, а і її чоловік доволі хитро зроблений. Не уявляю, щоб мій чоловік або мій брат, наприклад, відправляв свого сина з чужими людьми за їх рахунок. Брат пасинка до його рідного діда зі скрипом відпускає, бо то до чужих людей.
Юпитерная• 12 ноября в 06:20
Ответ дляУх яка ж Я
Яка ще дурня. Я все це для батьків планувала. А вони захотіли онучок. Ми все забронювали, а тепер наша колишня родичка навалює свого сина під гаслом - не можна розділяти сім´ю. Мені вже чесно хочеться просто все це відмінити
Чесно говоря изначально странная идея, чтобы дети праздновали Новый год отдельно от родителей. Бо дід з бабою ’захотіли онучок’
Мамина корзиночка• 12 ноября в 06:27
Це не законно. Коло 7 річної дитини має бути мама. Ви буашу невістку теж повезете на відпочинок в Карпати?
Мамина корзиночка• 12 ноября в 06:28
Ответ дляЮпитерная
Згодна
Стопясят раз обсуждала• 12 ноября в 06:32
Ответ дляУх яка ж Я
А мама готова нчнчити чужого онука?
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:35
Ответ дляУх яка ж Я
На жаль, невістка має важелі впливу на своїх дітей. Мені не дуже все це важливо, на відміну від батьків
То зрощуміло, бо вона мати. Але я не скривала від дівчат, що відміна їх поїздки - вибір суто їх матері. Ця дура не розумії, що таким чином негативно впливає на відносини дівчат до брата. Він стає перешкодою для них.
Мюллерная• 12 ноября в 06:37
Ответ дляЮпитерная
Якщо дівчата хочуть - чому б і ні. Мені більш дивно, що мати і сама не може дітей розважити, і родичам палки і колеса ставить.
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:37
Ответ дляДобродійка
У моего мужа есть 11 летняя дочка, он с женой разошёлся когда дочке был год и бывшая успела ещё двоих родить.
Муж не может забрать дочку к нам на выходные потому что та и младших прицепом отправляет
Жах. Навіть в одній родині дитина має право на ексклюзивне, без нікого спілкування з батьками. Такі дури самі лишають дітей батьків і матеріальних бонусів від них.
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:38
Ответ дляУх яка ж Я
Не тягне возити. Аліменти платить
Цікаво, ті хто ставлять рукалице прочитали, що мати дітей і її новий чоловік навіть одного не тягнуть...
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:40
Ответ дляДобродійка
Всех троих нет, а одну её не пускают.
Там маленькие дети 3 и 5 лет
Хворенька мати. Не дивно, що розлучились.
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:40
Ответ дляMs. Любмая жена
Так пусть поговорит с бывшей. Или ему (или вам) это не особенно нужно?)
Якщо там бувша як наша, там немає з ким розмовляти.
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:44
Ответ дляДобродійка
Та разговаривали, начинать их брать это посадить их всех себе на шею.
Она не работает и муж новый ее бухает, она за алименты от мужа покупает не только этой девочке а растягивает на всех детей, покупает подешевле чтобы на троих хватило..
Детей всех жалко но это не нормально содержать всех ее детей.
У моєї подруги так бж присіла на чоловіка і вже на саму подружку - не працює, живе за аліменти і те що тягне з бувшого ’ на дитину’. Кажу подружці, що вона свята. Я таку іждівенку скинула з шиї в перший день шлюбу.
Дикая Роза• 12 ноября в 06:48
Вы правы, но вы ничего не сделаете.
Ваши родители хотят общения с внучками и она в своем праве вам запретить.Или вы ее кружите, но это чревато.Или посылаете и дивете своей семьей.Возможно, она потом захочет все же вашего общения ради выгоды.Или не щахочет из поинуира.Тоже может.
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:50
Ответ дляРаботать надо
Та то так хочет брать дочку к себе)
Согласна - приехал, забрал в чем есть и пока. Будешь вякать - отсужу ребенка и будешь мне алименты платить. И все. Кто хочет общаться так и делают. Нас ’ наша’ бж тоже шантажировала. Ничего. Выучили парня вопреки маман и ни дня ее не содержали.
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:51
Ответ дляУкр_жіночка
Что за бред. Мать опекун и решает с кем общаться с кем нет
Закони не читаєм.
Бегущаяпо• 12 ноября в 06:51
Ответ дляMs. Доброта
Куди не тягнуть? Вони виховують трьох, а ось рідний батько ніфіга не тягне, окрім аліментів, та ще й завів нову родину, яку не тягне нікуди возити.
Ms. Доброта• 12 ноября в 06:53
Ответ дляУкр_жіночка
Я не понимаю чем вам тот пацан помешает? Конечно девочки приедут с новыми впечатлениями, фотками а матери что сыну говорить? Ты второй сорт сиди дома. Бред. Я б не пустила детей. Или все или никто.
Чи и не расходы +1 человек к вашему колхозу
Ну мати ж не пропонує оплатити поїздку сина з сестрами. Що там платити, так? Мати не везе всіх своїх дітей сама. Мати і її новий чоловік не везе сина сама. Чому за почуття її нової дитини мають турбуватись чужі люди? Я б хоча б гроші поопонувала за третього, а краще за трьох, щоб не соромно було.
Бегущаяпо• 12 ноября в 06:57
Авторе, я вас розумію, стосовно оплати і поїздки. Але я розумію і мати якій прийдеться 7річній дитині пояснювати чому дівчата гарніші за нього. Я би з самого початку попередила: дітей в родині троє, розумію, що вам рідні дівчата, але всі троє рідні між собою і розділяти їх не дозволю. Ні-так ні. Нема проблеми.
Мама фіфті цента• 12 ноября в 06:59
Ответ дляАnnеt
при этом : ’...у колишньої невістки можливості обмежені і вона намагається нам навішувати, шантажуючи відлученням від племінниць. Я їх люблю, але це вже забембало ...’
Я б забила на общение в таком случае
Фоточки нема• 12 ноября в 07:02
Ответ дляИнтимная
Нічого не винні, відміняйте поїздку.
Да с каких это отменять? Едет автор с семьёй и родители. Той вернуть девчонок назад, шоб не выпендривалась
Фоточки нема• 12 ноября в 07:11
Ответ дляДикая Роза
Вы правы, но вы ничего не сделаете.
Она не вправе запретить. Когда бж так попробовала свекрам ’запретить’, муж быстро ей объяснил, сколько она будет получать от офиц зарплаты. Быстро угомонила свой гонор
Мюллерная• 12 ноября в 07:15
Ответ дляБегущаяпо
Ну так це питання до того батька, а не до його сестри і батьків? Хоче тітка звозити племінниць на відпочинок, в чому проблема? Для чого абсолютно чужу дитину пхати в родину, якій вона ніхто?
Нульовий сантиметр• 12 ноября в 07:20
Ніяк, стояти на своєму.
Або так або ніяк. Все.
Сказати - як шкода, що дівчатка не зможуть поїхати в Карпати. Це ж так цікаво було б. Вибач, але більше немає і коштів і вільних місць.
Може ти ще передумаєш. Подумай.
Або так або ніяк. Все.
Може ти ще передумаєш. Подумай.
Нульовий сантиметр• 12 ноября в 07:22
Ответ дляMs. Доброта
Ну я б не нянчилась з її сином. Навіть якщо це брат племінниць
Нульовий сантиметр• 12 ноября в 07:25
Ответ дляУкр_жіночка
Ви серйозно? Пацану 7 років, ще дитина. Хто за ним повинен дивитись? Все звішать на племінницю? Так вона не його мама щоб на відпочинку нянчитись
Добра, коли сита!• 12 ноября в 07:27
Мальчик в семье не никто, а сводный брат ваших племянниц. Они проводят время в той семье вместе, разве можно относиться к нему как к чужому?
Хитрожопых манипуляторш не люблю, но не запомнят ли эти девочки, что вы отказались брать их брата в поездку? Это будет хорошим примером для них ?
Незнакомлюся• 12 ноября в 07:30
Ответ дляУх яка ж Я
Як може та мадам виписувати своцлго сина чужим людям 🤯
пані Солоха• 12 ноября в 07:30
Ответ дляДобра, коли сита!
Жалко всех. И девочек жалко если их теперь оставят дома и мальчика, что родился в такой сложной семье.
Мюллерная• 12 ноября в 07:31
Ответ дляДобра, коли сита!
Це він в новій сім´ї зведений брат, а для бабці з дідом і тітки - ніхто. Думаю, дівчата запам´ятають те, що вони нікуди не поїхали через те, що мама вирішила і брата на халяву приткнути. Вона як мінімум могла запропонувати оплатити поїздку третьої дитини. Якщо вже аж так переживає за родинні зв´язки між дітьми.
Незнакомлюся• 12 ноября в 07:35
Ответ дляБегущаяпо
Як це??? Тобто ця сторона повинна вітати трьох, забирати трьох, водити в кіно трьох та інше? Інакше не дасть спілкуватись??
Може вона ще в опекунську раду подасть документи, що рідня від першого шлюбу прийняла нерідну дитину до якої взагалі не мають відношення?
Чому не запропонувати тепершішній свекрусі забрати свого онука і провести з ним час на цей період?