Ищу Аленя• 11 ноября 2024

Бачили? Безкоштовні набори корму для стерилізованих котів

Акція від Purina, знайшла на FB. Можна отримати безкоштовний набір для стерилізованих котиків. Треба заповнити анкету і надати підтвердження про стерилізацію. Може комусь знадобиться.
Пекельнi Борошна• 12 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Такой корм...никакой...я возьмуразве что уличных кормить
гу куди ж йому до рояла славнозвісного який тонами везуть в треті країни світу як суперпреміум))
Мальдивирую• 12 ноября 2024
Ответ дляЖерица ночи
У любого ветеринара, только с котом надо идти
Та ну нафіг. Я більше на похід потрачу,чим на корм
Борщичок• 12 ноября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Забавно. Дають безплатно корм за умови підтвердження стерилізації і ще жлобами виявляються. Ні щоб давати кожному бажаючому, навіть тим у кого не а котів ( то ж продати потім можна). Халявщики образились що на халяву їм нічого не дадуть)
Так, це принизливо, доводити, що ти не халявщик. Це тільки в Україні по собі судять і бояться натрапити на халявщиків. Я впевнена, що ця сама акція в Європі, Америці не вимагає фоткать паспорт тварини.
Як і роздача копійчаних зразків урологічних прокладок, не вимагають доводити, що в халявщиці є нетримання сечі. А в Україні, повзайте і доводьте щоб ми вам дали подачку. Вам норм?
Якщо що, то в мене котів немає і я ніколи нічого не продаю, і в мене ближче супермаркет, (де я можу вибрати, що мені підходить), ніж відділення Нової пошти. Мені соромно за людей
ПрипоРошенная• 12 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
А хто їх змушує це робити? Це добровільна акція. Можеш не брати в ній участь. В Україні дай щось безкоштовно, то відразу набіжать черги, навіть якщо воно їм ніколи не буде потрібно, просто хай буде, а тому хто дійсно цього потребує не хватить.
Молчунья• 12 ноября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Нет, на листке где пишут про лечение
На каком листке, нужна запись о стерилизации с печатью в ветпаспорте.
Читайте правила
Лінива, не каюсь• 12 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Читайте правила
Тогда я пролетела
Молчунья• 12 ноября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Тогда я пролетела
В ветпаспорте запись на странице , где * Хирургичне втручання*