Marc Antonio• 12 ноября 2024

Чи подобається вам чоловіча борода на обличчі?

Що краще? Поголений чоловік, з невеликою щетиною чи бородатий?
Remensa• 12 ноября 2024
А буває жіноча борода?

T_Sp• 12 ноября 2024
Мені краще аккуратна борода після барбер-шопу: щетина колеться, поголений за півдоби стає із щетиною. Хороша борода -мʼяка і стильна
sunny.rogozhnikova• 12 ноября 2024
Чоловік вже майже 10 р з бородою мені подобається 🥰 це додає деякий шарм , мужність. Мені не заважає,навпаки люблю її гладити
Алина-1240• 12 ноября 2024
Нет.и щетина тоже нет.не люблю письки на лице
Оксана -1f11• 12 ноября 2024
Не подобаються поголені, обожнюю з бородою або з щетиною
Barcelona• 12 ноября 2024
Ні, не подобається ані борода, ані вуса. Дуже дуже рідко це виглядає стильно та доглянуто. І цілуватися незручно та неприємно (особисто мені, нікому не навʼязую)…
Daimyo• 12 ноября 2024
Смотря какой мужчина, кому-то она идёт, а кто-то будто с кормилицей на лице ходит.
wind-d470• 12 ноября 2024
не подобається
vikgvv• 12 ноября 2024
Фу гидота

Contento• 12 ноября 2024
Нет мне не нравятся ни борода, ни усы. Люблю гладковыбритых мужчин.
LyudaT• 12 ноября 2024
Ответ дляRemensa
А буває жіноча борода?
чи чоловіча борода не на обличчі
kanni• 12 ноября 2024
Легкая небритость нравится. Еще в турецких сериалах мужчины часто с бородой - точнее щетиной. Выглядит мужественно.