ЭкстрасенсиХаЯ• 12 ноября 2024

Дівчатка, хто виїхав з підлітками? Як довго діти звикали?

Ми три місяці у Польщі. Донька ніяк не соціалізується. Навчається в технікумі, не добре, але і не зовсім погано ( за оцінки мені байдуже) , але постійно ниє додому.
Я не знаю що робити. Мені і так важко, я жопу рву на двох роботах, щоб дати їй освіту, а вона нічого не хоче
Як трутень
….
Скільки часу має пройти?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Простіше кажучи, ви не знайшли нікого,але імітуєте нормальне життя. По суті,у вас та сама проблема, що у вашої дитини. Розумієте?
Ні. Я працюю на двох роботах, я повністю знаю мову, я повністю соціалізованана. Театри, виставки, спікін клуби. Навіщо мені когось шукати, якщо я маю того повно всього? У мене і дома не було подружки. Маю купу знайомих, але дружити не хочу

автор ЭкстрасенсиХаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
То добре, звикне, на все свій час
Дякую
Виниловая пластинка• 12 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ви пишите що ’витягуєте ’ себе, тобто вам важко і ви не хочете,але робите. І ваша донька так саме, навчається через не хочу, робить над собою зусилля. Все знову як у вас. В так, вона також не хоче дружити,а ви чомусь вимагаєте від неї. Нащо?
Столічна штучка• 12 ноября 2024
Долго, пока не нашлись друзья.
И все равно иногда говорит про дом и тех друзей...
Хочу в БАНю• 12 ноября 2024
Интересно, почему у современных подростков такие сложности? Помню, в этом возрасте мы два раза переезжали, в другой город, потом в другой район. И никакой трагедии у меня как-то не было, быстро находила новых друзей, адаптировалась. Не думаю, что польские подростки очень сильно отличаются, а язык она знает, раз учится.
Научительница• 12 ноября 2024
В якому ви місті? В великих є осередки культури, організовані українцями, раджу малу записати щоб було спілкування. Мої племінниці змінили кілька шкіл,поки почали почуватися комфортно. Можливо вам теж варто, не всюди однаково погано
СпайдерВумен• 12 ноября 2024
Когда мы уехали, дочери было 14. Домой хотела 2 года, пока не нашла тут себе парня. Но сейчас не хочет не потому, что ей здесь нравится, а потому, что уже появился якорь. До сих пор считает, что дома лучше, чем в любом месте в Европе.
Старший сын до сих пор не адаптировался. Домой не рвётся по понятным причинам, но и тут оставаться не планирует.
Объективно дома им было комфортнее и лучше, чем здесь.
Все питаю зарання• 12 ноября 2024
а ваша донька хотіла їхати? хотіла вчитися в Польщі? чи ви щось там собі рвете, щоб ій дорікати? моя сестра вивезла мого племінника, він дуже не хотів їхати, в Києві навчався в улюбленому коледжі і збирався вступати до університету на цікау йому спеціальність (і вступив). Але в сестри була більш-менш зрозуміла мотивація: це хлопець, якому майже 18, плюс її роботодавець сприяв переїзду. В результаті дитина РІК нікуди не виходила з дому. Все спілкування було онлайн, всі друзі лишились тут, все життя тут. Мені було боляче бачити, як хлопець тупо гаснув на очах, він був дуже цілеспрямованим та активним, а став як манна каша. Через рік на 18 років йому подарували машину, вся родина сприяла, а він дуже любить автомобілі, то почав виїжджати кудись хоч трохи. Але це зовсім інакша дитина
Тут надолго• 12 ноября 2024
2 роки
за умови активного вивчення мови, наприклад з репетитором.
у Польщі, може, трохи швидше.

СпайдерВумен• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Полностью понимаю Вашу сестру. У меня такая же ситуация с сыном. Он никогда не хотел уезжать из Украины, все планы были связаны только с домом.
Сейчас, здесь, он потерял ориентир. Не общается ни с кем, даже с нами. Из комнаты выходит два раза в день - забрать еду и вынести посуду.
Живёт только ожиданием возвращения домой.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляНаучительница
Вона нічого не хоче ( нічого
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
В сенсі дорікати ?
Я вона хотіла поступити - поступила