П´яна вишня• 12 ноября 2024
Квартира, єОселя
Чи купили б ви квартиру в кредит (єОселя), якщо ви не впевнені, що залишитеся в тому місті, де зараз живете, назавжди чи навіть надовго?
З початку війни живемо в іншому місті й я була налаштована тут нічого не купувати, але оренда дуже висока й всі радять брати кредит й платити навіть менше щомісяця, але "за свою". Та й хочеться жити в квартирі, де все зроблено як нам підходить.
Квартира на заході України. Чи є перспектива в купівлі там нерухомості?
Кошти на перший внесок є, можливість платити кредит також
Результат:
вже голосів:
27 (62.79%)
Так, купила б
10 (23.26%)
Ні, не купувала б
6 (13.95%)
Свій варіант
П´яна вишня
• 12 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Я сейчас сдаю 3 квартиры в городе, где не живу.
Одного квартиранта убило на войне. Позвонили родственники и сказали, что вещи забирать не будут.
В одной квартире при запуске отопления горячая батарея только в одной комнате - хз почему. Всегда все было ок.
В одной потёк бойлер - нужно купить и установить новый.
В одной жильцы заехали 2 числа, а выехали 7.
Это все события пары месяцев.
Кто у вас будет всем этим заниматься?
Это все события пары месяцев.
Кто у вас будет всем этим заниматься?
Яка проблема купити бойлер й знайти майстра дистанційно? З приводу батереї - можна звернутися до керуючої компанії, вона викличе спеціаліста. Про 2 й 7 взагалі не зрозуміла проблеми, вони ж заплатили за місяць + застава є
Несу добро людям• 12 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Может вам смешно, но квартира которую я купила 1.5 года назад выросла в цене на 10 тысяч. Смейтесь дальше
На сколько выросла цена квартиры, которую вы купили, вы можете узнать только продав её. Вы её уже продали на 10 тыс дороже?
Соня-сонятко• 12 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Это новый ЖК и я смотрю на новые квартиры в своем же ЖК после застройщика,как и я покупала. Моя сейчас будет дороже, потому что сделан ремонт)
Несу добро людям• 12 ноября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Я очень сомневаюсь, что вы сдаёте там, где у вас нет родственников, которые занимаются поселением и выселением.
П´яна вишня
• 12 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ріелтор цим займається, навіщо турбувати родичів, навіть, якщо б вони були. Але я в принципі поки що не збираюся здавати квартиру, яку хочу купити в кредит, плануємо в ній жити
Несу добро людям• 12 ноября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Ещё раз от человека, котрый сдаёт квартиры уже 20 лет - никто кроме вас ваши вопросы решать не будет. Это только тем, кто не в теме кажется, что он через риэлтора это будет делать). Это нереально.
А если вы планируете жить - то в чем вопрос? Конечно купить выгоднее, чем снимать
П´яна вишня
• 12 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Питання в тому, що я не планую поки що прожити в цьому місті все життя, можливо, декілька років, але це від мене не залежить й спланувати я це не можу.
А через ріелтора я здаю багато років, це реально
Несу добро людям• 12 ноября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Ну т е вы много лет сдаёте и даже не знаете, какие могут возникнуть проблемы?)
П´яна вишня
• 12 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
В мене не виникало якихось проблем, які б я не могла вирішити. Й тема про інше, не про важкість надання майна в оренду
Несу добро людям• 12 ноября 2024
Ответ дляП´яна вишня
У вас такие наивные вопросы на самом деле. Дорого снимать? Конечно покупайте.
Только выше вам правильно написали - покупать нужно ликвидное. А вы не понимаете, что это значит
Пару років аренди не має ніякого смислу, ні морального, ні матеріального. Це гроші на вітер. Якщо ви допускаєте/ плануєте жити ще 2-3 роки, то краще брати. Інфляція тільки розганяється, а кредит у вас буде в гривні. Так , що великий шанс до 3-5 років то віддати. Квартири на західній і до війни були ліквідні(особливо молодий фонд), під час війни - як пиріжки.