Весела моль• 13 ноября 2024
Может это все? Ура ура ура
В ближайшее время можно ожидать заявлений о прекращении огня в Украине. Об этом заявил польский премьер Дональд Туск
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вы ж лижите зеленим і вам ок, а там хоч комуналка копійки
є за шо нализувать
Вы готовы кацапам лизать за низкую комуналку или и есть кацапский тролль?
Ответ дляMarinamariana
А потери у кацапов больше во много раз , потому что наступающая сторона всегда несёт большие потери. Про 50% то что вернули меньше смотрите кацапской помойки . Они там несут колоссальные потери и выбить ВСУ не могут
Тобто це правило про втрати наступаючих не працюють для України? При наступі на курську волость наші не втрачали більше, ніж росіяни?
Ответ дляКазкарка
в курске были срочники.вторая армия мира занята захватом глинобитного сарая на донбассе.там граница голая была.себе заплатите для начала
Дева Мария• 13 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Це стара новина
НАТО виділить Україні достатню військову допомогу для продовження боротьби з рф у 2025 році, — Блінкен за підсумками зустрічі з Рютте
Да это они хотят успеть до января . Успеют ли
Доросла дівчинка• 13 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А він звідки знає?
коліна крутить, напевне, як на погоду...
Ответ дляБіток чи ефір?
А Вы это читали? Трампа интересует только выгода для своей страны и не более того... Сама Украина и украинцы ему до .......... Впрочем, как и всем им....
FT: Два пункти з ’плану перемоги’ Зеленського зацікавили Трампа
Та читала, печально это все
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Казкарка-Дробот И. напомню Вам.украинские дети Запорожья не пойдут в кацапские школы!
Colombina.• 13 ноября 2024
Ответ дляТихомандражная
Очень было бы хорошо.
Я смотрю всех веселит тема, мало на голову летит каждый день
Вы просто не понимаете, бурят гораздо страшнее какой-то там ракеты
Ответ дляMarinamariana
Вы по нашим кладбищам прокатайтесь.
Наче, то 3 дні назад польські змі писали, про деклараціі. Просто думки
Пряма мова -
’Відповідаючи на питання про нещодавно оприлюднений імовірний мирний план Дональда Трампа, Туск зазначив, що він, ймовірно, лише на стадії підготовки. На його думку, найближчим часом можна очікувати на декларації, зокрема щодо дати припинення вогню, на якому кордоні воно діятиме, та гарантій безпеки для України.
Туск також вважає, що Вашингтон ухвалюватиме рішення, які передбачатимуть менше втручання США в українські справи.
Водночас прем´єр Польщі наголосив, що рішення щодо війни в Україні ’не можуть ухвалюватися через голови не лише українців, а й наші’.
До речі, там новину нову вкинуто, щодо буде спец чел по переговорам, дууже поважний, спец посланник , чел над челами.
Пряма мова -
Oksania_mama• 13 ноября 2024
Ответ дляБутербродница
Я навпаки прочитала що Трамп підписав папери що будуть нам постачати зброю ще цілий 2025 рік.😥😥😥
Трам нічого не може підписувати, ну!
Його інаугурація тільки В СІЧНІ!
Дана-Нирвана• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Пряма мова -
Хоть бы не Арестович, хоть бы не Арестович!
Ответ дляДюйм оф о4ка
є за шо нализувать
Ти б, троляка кацапська, хоча б погуглила чи шо:
Среднестатистическая российская семья, которая живет в многоквартирном доме, платит за коммунальные услуги 5545 ₽ в месяц.
Де тут маленька комуналка ?