Альфред Шнитке• 13 ноября 2024

Яйца !

Чебураха з перцем• 13 ноября 2024
Ответ дляЛапка
в минулорічних темах яйця коштували 70+грн?
не пупу...кайте
В минулорічних темах яйця по 100 були, до речі, гречка теж була по 100 і більше. Цікаво хто тут пупукає і має дівочу пам´ять?

Муууумие• 13 ноября 2024
Хотел свои яйца почесать, но теперь взглянул на них как на драгоценный запас нашей семьи, почти как Фаберже!
Ух яка ж Я• 13 ноября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Покажіть сум, будь ласка! Вже вдруге прошу, ніхто не показує мій сум!((((
А коли пишу, що тема для спілкування, всі наче цієї фрази не розуміють і не бачать в упор.
В кого і в кому тоді проблема? Бо в мене немає)
А те, что без упаковки, по вашему, не растут в цене каждый день по 1-2грн?))

Смешно, что аж плакать хочеться))

Ці відповіді наштовхують саме на такий настрій. Та й якщо б ви були обізнані в питанні яєць, то не створювали б таку недолугу тему зі знаком оклику, і цінами на яйця. А тут питаєтеся розумною здатися, всім огризаючись. Ну таке.
Лапка• 13 ноября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
гречка - ок
яйця по 100 - ні
автор Альфред Шнитке • 13 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я

Смешно, что аж плакать хочеться))

Вам би відпочити після роботи..
Може перестанете бачити між рядків те, чого немає і що не було написано. Гарного вечора)
кнопкодав• 13 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Немає в Новусі ні по 55 ні по 60 кошерних, спеціально сьогодні пішла, найдешевші по 72 і на тому раді. бо переважно ціни від 82 і вище. Причому раз і на двадцятку дорожче, тому не варто вже чекати на дешеві, якщо ціни так підняли. Про молочку мовчу, там ціна просто регулярно росте.
Були 2 -3 дні назад. Читайте уважно! Бо я в неділю купила 5 десятків. С1 маркування. А увечері зайшла в Фору -53 грн. С1 маркування. Чоловік пішов якраз у Фору. 53 грн там
Надежда наш компас• 13 ноября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
А могло бы быть так, что была, но не слушала рос попсу?)))))
если бы были, то знали эту песню даже если не слушали рос попсу)))
Атятя_тётя• 13 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Ага, а ображали Резнікова за яйце по 17грн, а ще трохи і він стане взірцем економності та бережливості.
Вернут на должность?
кнопкодав• 13 ноября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Согласитесь, подорожание авокадо, если будет, никто и не заметит..А обсуждать и подавно не будет...
У авокадо сейчас сезон. Оно как раз дешевеет.в форе 149 грн за кило.еще недавно было 200

Moon shine• 13 ноября 2024
У Форі по 53 грн. Взяла 3 десятки. Нормальне середнє яйце . Оці що поштучно. Великих не беру ніколи. Все одно це 1 яйце. Тому досить ридань.
Дуб береза• 13 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
А якщо я пара пенсіонерів за 70 або вчитель в державній школі, я два дітьми підлітками, які поради будуть?
У пенсіонерів немає дітей-онуків?
А ваших дітей немає батька?
Доречи у вчителів зараз не мінімальні зарплати, особливо якщо ви працюєте багато років.
Дуб береза• 13 ноября 2024
Ответ дляЛапка
це тотальний піз...ць
і далі.. далі.. далі.. (
Палюбому Зєля віноват...😁
Ух яка ж Я• 13 ноября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Вам би відпочити після роботи..
Не працюю. І вам гарного!
Moon shine• 13 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Нет, разница по вкусу то есть и очень ощутимая
Немає ніякої різниці.) Колись купила і порівнювала. Різниця у розмірі . Все)
Дуб береза• 13 ноября 2024
Ответ дляЛапка
а у вас все зашибісь?
Все погано, хочется бути алігархинею - а я рядовий інженер.
Але на їжу вистачає, у яйцях собі не відмовляю.😎
аромат Жука• 13 ноября 2024
Ответ дляКіма кепка
Та заведіть ви тих курей і попробуйте раком за ними постояти, комбікорма купити. Для селянина вартість яєць набагато більша навіть за 100
може так, просто цікаво, як продавали літом собі на шкоду,.. дивно...
Chaterbox• 13 ноября 2024
А тут все с яйцами носятся... Вы разоритесь чтоли? Ну меньше купите, здоровее будете.
Лівий Локіть• 13 ноября 2024
Почти их не ем
Сын с мужем любят, пусть из своего бюджета и покупают))
Покорительная• 13 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Куры нынче золотые несут
Так ось про що була казочка про курочку Рябу!
Тепер ясно, чому дід з бабою плакали.

аромат Жука• 13 ноября 2024
Ответ дляДуб береза
це ж чудово, але життя непередбачуване, я теж не відмовляла, а зараз пенсія по іінвал-ті-2300, від дітей допомоги не хочу, в них свої діти, які їсти хочуть...
Чесно брешу• 13 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
Ладно вам, вон из каждого утюга кричат, что в рашке масло сливочное подорожало и его нет, а у нас все зашибись)
Они наше масло жрут. Потому и у нас подорожало. Вот доказательство https://youtube.com/shorts/rL6XNwNAv7U?si=QFaO7X9q...
Удивляюсь как эту ферму еще не закенселили

А теперь осталось выяснить куда увезли наши яйца. Надеюсь не в рашку, куда и масло
Кіма кепка• 13 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
Полистайте тему, я не продаю. Бо ціни на продукцію курам на сміх, вибачаюсь за тавтологію.
Молчунья• 13 ноября 2024
Ответ дляВапщета
Це не я, це Дискотека Аварія))

И студёною зимой, и зелёною весной
И с тобою и со мной - это яйца!
Ты проснёшься на рассвете, услышишь как смеются дети
Лишь бы только бы были эти - это яйца!
Пей пиво! Ешь мясо!
- Какое мясо, Олег?
Какое? Такое вот мясо, обычное мясо.
Ведь можно пить пиво и при этом есть мясо
Молчунья• 13 ноября 2024
Ответ дляФенте Фря
В мене домашні
Пишите адрес и время когда дома никого нет)
Молчунья• 13 ноября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
а у меня сегодня 2 яйца выпали и разбились, чуть не расплакалась
Кадр из фильмов где бросаются яйцами аж ножом в сердце!
Рассказница• 13 ноября 2024
Что с ними? Пропавшие продали?
Фенте Фря• 13 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Це тягне на крадіжку в особливо великих розмірах)
Молчунья• 13 ноября 2024
Ответ дляФенте Фря
Я вам печеньки оставлю)
Фенте Фря• 13 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Я вам печеньки оставлю)
Дякую але я їх не їм)
Лапка• 13 ноября 2024
Ответ дляДуб береза
Палюбому Зєля віноват...😁
А хто? ЯкунаМатата?