Альфред Шнитке• 13 ноября 2024
Яйца !
Лапка• 13 ноября 2024
Ответ дляДуб береза
Все погано, хочется бути алігархинею - а я рядовий інженер.
Але на їжу вистачає, у яйцях собі не відмовляю.😎
Шикарно живете
Цікаво чого відсотків 40 пересічних мешканців так не гшикують?
Лапка• 13 ноября 2024
Ответ дляChaterbox
А тут все с яйцами носятся... Вы разоритесь чтоли? Ну меньше купите, здоровее будете.
А все інше теж не їсти? Повітря є і на тому дякую?
А так як введуть податок на повітря, то щось інше придумаємо?
Господи, допоможи мені вийти з системи. Забути про людські блага. Про гроші, інтернет, бренди. Допоможи , дай розуму купити хату в горах, завести курок-несучок, завести кіз на молоко, посадити город. Просто реально дай мені сил це зробити. Щоб вижити,тщоб не впала ракета на голову. Всі пережили війни і голод. Ми можемо теж пережити, але тільки відмовою від благ. А це не реально
Щебетушка• 13 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Так ось про що була казочка про курочку Рябу!
Тепер ясно, чому дід з бабою плакали.
😂👍
Заздрість то погано• 13 ноября 2024
Жесть… Мы сейчас в Германии и покупаем по цене 1,99€
Это та же самая цена получается:
1,99 × 45 = 89,55грн.
Это та же самая цена получается:
1,99 × 45 = 89,55грн.
Чебураха з перцем• 14 ноября 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Это та же самая цена получается:
1,99 × 45 = 89,55грн.
Это та же самая цена получается:
1,99 × 45 = 89,55грн.
Отож, йдемо до європейських цін і тарифів, а зп і пенсія чомусь туди йти не хоче