Котя_люлю• 14 ноября 2024

На ВЛК сумуються кілька діагнозів чи ні?

Наприклад, є атеросклеротична бляшка в сонній артерії (ст. 42 положення про ВЛК) і геморой з випадінням вузлів (ст. 43). Обидва діагнози - придатний до служби в тилу. За цими двома діагнозами не можуть дати непридатність?
Бараболька• 14 ноября 2024
За двома діагнозами цими він так і залишається придатний до служби в тилу

автор Котя_люлю • 14 ноября 2024
Ответ дляБараболька
Я так і думала. Дякую.
Дама с заначкой• 14 ноября 2024
Ні, не сумуються, це ж не олімпіада.
Душа компанії• 14 ноября 2024
Дадуть придатний в тилу. У мого чоловіка два діагнози, придатний
автор Котя_люлю • 14 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Чула, що у ВЛК рознарядка навіть ’придатний в тилу’ нікому не давати (( І не дивляться попередні медичні документи з діагнозами. Люди мусять оскаржувати в судах ((
Христя в тiстi• 14 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ні, не сумуються, це ж не олімпіада.
Странный комментарий. Для инвалидности, например, суммируются. У моей мамы инвалидность - по совокупности.
Намакушка• 14 ноября 2024
нет, пишут через запятую то-то такой-то пункт, то-то другой
Душа компанії• 14 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Чоловік позавчора проходив влк, придатний в тилу без проблем. Єдине треба мати медичні документи і бажано щоб діагноз був в електронній картці, бо на самому але ніхто діагностувати не буде
автор Котя_люлю • 14 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
В електронній картці від сімейного? Чи обовʼязково вузького фахівця?

Душа компанії• 14 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
У моего чоловіка запис від кардіолога, плюс медичні документи з приватної, де ще кілька років тому встановлені діагнози лором і кардіологом
автор Котя_люлю • 14 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Значить, і йому треба до кардіолога по заключення, мабуть. Бо в нас є тільки доплер судин. Дякую. А в якому місті проходив?
Миззери• 14 ноября 2024
Не думаю
Душа компанії• 14 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Київ
Застряла• 14 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
6 діагнозів, не сумуються
Миззери• 14 ноября 2024
Ответ дляЗастряла
6 діагнозів, не сумуються
Вот это похоже на правду , у моего было три , ну три и три (причем влк проходила с нарушениями явными ) добились пересмотра и по одному таки не годен
А до этого три отдельно просто были но годен
Борщик• 14 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Моєму знайомому кілька днів тому дали ’придатний в тилу’ та відпустили додому
автор Котя_люлю • 14 ноября 2024
Ответ дляБорщик
Київ?
Борщик• 14 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Київ?
Так
Душа компанії• 14 ноября 2024
Ответ дляБорщик
Без повістки відпустили? Бо мому ще місяць тому дали придатний в тилу і відпустили з повісткою через місяць для уточнення данних. Коли він з´явився вже для уточнення вручили бойову повістку. Влк проходив повторно, бо вони загубили попередній висновок

НеГолосую• 14 ноября 2024
Не сумуються. Виписки за останні півроку-рік беруть, інші почали викидати, що не потрібні. Зараз їм дають доступ в Хелсі, тому можуть перевірити. Перед ВЛК краще навідатись до вузьких спеціалістів, щоб були записи.
Щодо геморою, то знайомим сказали, що можна оперативно вирішити проблему, тому це не діагноз. Потім відправили після учебки і розподілу до вч на операцію.
Борщик• 14 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Без. Але він живе біля метро і в тривогу там постійно тцк стоять, то його вже разів чотири возили і відпускали. Це його друга влк була за останній час
Крижана бурулька• 14 ноября 2024
Ответ дляНеГолосую
у чоловіка геморой 3 степені, + поліпи, має робити операцію але високосний рік розумію що відкладає поки не припре конкретно
цікавились стосовно ВЛК і цієї проблеми-дають 2 місяці на операцію за направленням і велком ту військова частина
Душа компанії• 14 ноября 2024
Ответ дляБорщик
В сенсі друга влк. А нащо друга? Усім кого привозили з чоловіком давали повістки, перший раз через місяць, а зараз викликають щонеділі. Просто якщо людина не погоджується з запропонованими місцями служби, то через декілька таких походів людину відправляють просто в учебку, а звідти вже куди заберуть, без права вибору. Якщо він придатний в тилу, то йому б мали дати повістку
НеГолосую• 14 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Так і я про те, або дадуть час або потім від в/ч відправляють на операцію (так було у знайомих). Після відправили під Харків, зараз на Запорізький напрям. Це все лише відтермінування
Борщик• 14 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Ну його спочатку хотіли виключити, але головний лікар не підписав і його відправили на повторну влк
Бджолина королева• 14 ноября 2024
Ні
автор Котя_люлю • 14 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Тобто паперові документи взагалі не дивляться?
Душа компанії• 14 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Можуть і не дивитися. Як ви доведете, що надавали їх. А от електронну картку вони відкривають, і якщо там нема діагнозу, то се ля ві, як повезе, звичайно не везе і пишуть що придатний
автор Котя_люлю • 18 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Чоловік сьогодні був у кардіолога. Йому в електронну систему внесли тільки коди хвороб (атеросклероз, гіпертонія). Без зазначення стадії гіпертонії та розміру бляшки в сонній артерії. Чоловік має на руках роздруківки доплер-досліджень. Але їх кардіолог не описала. Повинна була чи достатньо кодів хвороб? Здається, в ЕСОЗ немає функції прикріплення сканів...
автор Котя_люлю • 18 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Медичні документи з приватної роздруковані? Не в системі ЕСОЗ?