Королева ганделику• 14 ноября 2024

Скільки заробляєте Ви і Ваш чоловік

Дівчата, заспокойте мене, що не я одна така...молода сім´я (29років обом) без дітей. Заробляємо з чоловіком ( не на війні за станом здоров´я) по 18 тис в офісі. Додатково особо нічого не виходить через повну зайнятість....надивлюсь які всі мільйонери і думаю що ми щось не так робимо
Бараболька• 14 ноября 2024
А где смотрите? На Советчице? Или у вас в офисе миллионерами поставали?
НуКаНаКа• 14 ноября 2024
Ну мои коллеги, а мы стоматологи от 80 тыс
Подвійна веселка• 14 ноября 2024
ви на зйомі і яке місто проживання?
Бараболька• 14 ноября 2024
Непонятно просто о чем плач Ярославны: вам сказать, что я тоже не миллионер? Или вы не одна, кто 18 тыс зарабатывает?
Чудовий каламбур• 14 ноября 2024
Я інженер, працюю 20 років, набагато менша зарплата
Миллениалка• 14 ноября 2024
Зарабатывала 100 тыс дома. Но теперь вот изменения в политике компании,понизили ЗП и ищу другую работу. Наверное на 80 найду.
Молода і нерозважлива• 14 ноября 2024
Я заробляю +-70 000 чоловік по різному, часто взагалі нуль, іноді 20 000 в місяць, іноді 10 000 за неділю, особливо не можна нічого спланувати, розраховую виключно на себе
Малая Налегке• 14 ноября 2024
А молодая где?
Крижана бурулька• 14 ноября 2024
Я 30, чоловік 70, військові
Леди Г• 14 ноября 2024
Больше намного вас общий доход
Я_не_аноним_100%• 14 ноября 2024
В мене кума з чоловіком працюють за мінімалки, і їм по 40 років) Ну там мама її їх і годує, будинок їм побудувала, авто купила. Але на будь якому святі кума розповідає що у неї робота мрії, і в теплі, і особо не напрягається) В мене стабільного доходу і конкретної з/п не буває, бо працюю на себе, так і в чоловіка.
Злива інформації• 14 ноября 2024
Чоловік 60 + часом підробляє, я раніше 40 + часом були фриланси, але набридло. Звільнилася, шукаю роботу, щоб без фрилансів вийти на ті самі 65.
Але ми старші, можливо, вже інша кваліфікація. Є дитина, є житло, але хочемо змінити чи докупити ще, тому поточні зп сльози.
У 29 я мала 1.5 дол.на одній роботі без перепрацювань. Клята війна зарізала зп
Заліковий троль• 14 ноября 2024
Не скажу, вдруг вы из налоговой
автор Королева ганделику • 14 ноября 2024
Ответ дляБараболька
В офісі ні, але загалом з ким не говориш, то доходи якось в рази вищі
сказочное_Бали• 14 ноября 2024
До войны я зарабатывала 18 тыс. Муж где-то 45-50. Сейчас я не работаю, муж служит на передке, но я не знаю сколько именно зарабатывает. Мне скидывает 30-40 тыс. Детям еще отдельно может подкинуть по запросу.
Радість моя• 14 ноября 2024
Муж 5 , я всегда по разному могу 2 могу 4 . Работаем онлайн
Ответ дляПодвійна веселка
ви на зйомі і яке місто проживання?
Ні, житло своє, Мукачево Закарпатська обл
Ашолюдискажуть• 14 ноября 2024
Чоловік зазвичай 10000, я 12-15000. Буває 20000. В чоловіка в середньому найбільше 12000🥹
ЖенаАйтишнеГа• 14 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
У вас много сейчас пациентов?
Ответ дляМиллениалка
Чим займаєтесь?
булоТАЙминуло• 14 ноября 2024
38 лет. Муж 3200, я 1700.
В 28 зарабатывали по 1000
Ответ дляМолода і нерозважлива
В якій сфері працюєте?
Госпожа_тамагочи• 14 ноября 2024
У мужа 21к, я ещё не нашла работу
Ответ дляЛеди Г
Больше намного вас общий доход
Чим займаєтесь?
вре_Динка• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
ну то ж вам треба порівнювати свої можливості зі схожими можливостями інших людей.
що вам дасть поріаняння зарплати на керівній посаді людини із великого міста і звичайного планктона із маленького?
Подвійна веселка• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
можливо для вашого регіону це більш менш адекватна зарплата для офісу.
у нас зйом,є витрати на машину, Київ. Я 22, чоловік від 30 і було що 120. найчастіший його заробіток це 30-40. Знаю, що наступного року піднімуть мен з/п аж на 3 т. оце заживемо!
Телепузик• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
я бух - 25, чоловік аналітик - 43. для закарпаття у вас певно гарні зп
Отжигающая• 14 ноября 2024
Я не працюю, чоловік 6-6,2тис.
Смурфик• 14 ноября 2024
Я 55 тыс грн стабильно. Муж 1000-2000 тыс долл, зависит от количества заказов.
Котогосподиня• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Автор,у меня до 24.02.22 была зп 1000 евро и у мужа 1100.Мы потеряли все.В 50 почти начали сначала.О чем ваша печаль?Не понимаю.