пані Солоха• 14 ноября 2024
Польща буде платити за повернення мігрантів додому
«Уряд Польщі невдовзі розгляне зміни до Закону про іноземців. Серед пропозицій є і запровадження виплат тим, хто забажає покинути країну та повернутись на батьківщину. Після ухвалення урядом зміни розглянуть у Сенаті та Сеймі.
Польська влада не може примусово повертати мігрантів до країни, життя в якій є небезпечним. А гроші можуть спонукати їх охочіше виїхати
Сума виплат поки невідома.
Спочатку відповідні постанови має ухвалити кабінет міністрів, згодом їх винесуть на розгляд Сенату та Сейму. Тож перші виплати слід очікувати не раніше 2026 року»
Сума виплат поки невідома.
Karina__Karina• 18 ноября 2024
Вкид . В Польші про це не говорять по перше , а по друге що Польші від того? Польша не Німеччина , тут ніхто не сидить на соц.виплатах . Всі працюють , платять податки , витрачають тут кошти , збагачують їм казну. Навіщо їм нас додому відправляти ? Пфф . Розсмішили . Таке вигадати може тільки той, хто ніколи не жив в Польші