Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем помер увечері 11 липня від раптової хвороби у своєму будинку у Вашингтоні, від зупинки серця.
9 липня йому виповнився 71 рік.
Смерть сталася наступного дня після того, як сенатор повернувся до США з Києва, де 10 липня проводив зустрічі та оголосив про досягнення з Білим домом згоди щодо новітнього законопроєкту про нові санкції проти Росії.
Сенатор Ліндсі Грем був великим другом України, зробив багато для нашої країни.
Ще позавчора він відвідував Київ, а сьогодні його вже немає.
9 липня йому виповнився 71 рік.
Ліндсі Грем послідовно підтримував Україну після початку повномасштабного вторгнення та був співавтором законопроєкту про так звані «пекельні санкції» проти Росії. Документ передбачає торгове мито у 500% для країн, які купують у Росії енергоносії.
15 березня 2022 року Сенат США одноголосно проголосував за визнання президента Росії Володимира Путіна воєнним злочинцем. Сенатор Грем був одним із активних спікерів від Сенату під час ухвалення цього рішення. У жовтні того ж року сенатор подав до Конгресу законопроєкт у співавторстві з конгресменом Тедом Ліу про визнання Росії спонсором тероризму.
The best offer• 1 час назад
Ещё 100 тем можно?
И вы забыли дописать, что он орал о том, что нужно гнать пацанов с 18 лет на войну. Так чей он друг, простых украинцев?
The best offer• 1 час назад
Автор, так чего он приперался в Киев? Привез дальнобойные ракеты бить по маскве? Или ракеты для пэтриотов?
Или опять требовал пацанов 18 лет гнать на войну, держа в руках дрон писюн?
Ответ дляThe best offer
Ещё 100 тем можно?
Друг простих Зеленський півУкраїни здав кацапам разрм з друзями.
Потім сказав, що воювати й не планував, то народ чогось піднявся проти окупантів. Прийшлось воювати.
І ТЦКував українців наш президент.
Нікого сенатор на фронт не відправив.
А допомогу Україні надав.
І ТЦКував українців наш президент.
Нікого сенатор на фронт не відправив.
А допомогу Україні надав.
kharkovchanka• 1 час назад
Ответ дляcoch100
Встречался он не с кацапами
та вы шо? а, ну тогда конечно.
виктория7аас• 39 минут назад
Ответ дляkharkovchanka
без кацапів не обійшлося
Всера он посетил подземный завод Скай фалл в Украине и сегодня умер совпадение не думаю увидел масштабы воровства