Ms. Скромность• 2 часа назад

Який кисневий відбілювач у Аврорі найкращий?

бо раніше купувала ваговий, а це не подобається. Підкажіть, хто яким задоволений
Перша леді колгоспу• 2 часа назад
Насправді хімічна формула кисн.відбілювача така проста, що підійде все, що названо кисн.відбілювачем чи порошком.
Я мс.Хелен брала останній раз

когдадеЦкие• 2 часа назад
Я пробувала лише Ms Helen - наче працює. При пранні білизни і кухонних рушників додаю
автор Ms. Скромность • 2 часа назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я мс.Хелен брала останній раз
це так, але працюють по різному..мабуть залежить від самої концентрації у тій самій формулі.
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Такой брала ,понравился.В синих пакетах взяла на пробу,хуже,чем этот
Забобонний фрукт• 2 часа назад
В идеале покупайте чистый перкарбонат натрия. Но, если с целью добавлять в машинку, тогда смотрите именно на те, которые для этого предназначены - чтоб работали при низких температурах.
Ненька наша• 2 часа назад
Ms Helen.
А, взагалі, для біло го купую порошок Денк Міт. Кращого немає. Все білосніжне.
На днях чоловік лазив під машину, бо були проблеми з колесом. Ще й після дощу. Біла футболка була чорна, в бруді від дороги, копоті. На ніч замочила, кинула в машинку— знову білосніжна. Використовувала кисневий порошок Хелен та порошок для білого Денк Міт.
Кіна не буде• 2 часа назад
Дивіться на склад. Якщо в склада 100 відсотковий перкарбонат, то можна брати не дивлячись на назву. Мені в них дуже подобаєтьс, SaVam
Забобонний фрукт• 2 часа назад
Ответ дляНенька наша
Ms Helen.
Порошок именно или жидкое средство?
Туфли в чешуе• 1 час назад
Містер Хелпер теж класно справляється , 0.5 кг в районі 60 грн . Але не знаю чи є в Аврорі

Советничаю тут• 1 час назад
Белый парус
Ненька наша• 1 час назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Порошок именно или жидкое средство?
Порошок
Зелена пачка
Дама_с_коготками• 1 час назад
Ответ дляНенька наша
Порошок
Зелена пачка
А на скольки градусах стираете?