Bransoletka• 14 ноября 2024

Це вже навіть не смішно... Новий план від Зе

’❗️Зеленський представить ’План стійкості’ з 10 пунктів на наступному тижні.

Серед них, зокрема, культурний суверенітет – те, що стосується культурної спадщини, сучасної культури та культурної дипломатії України, виробництва українського контенту.’
Olvia1987• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Вот я говорю, если бы не хуло, в мирное время выборы и все дружно попрощались бы с Зе и выбрали кристально честного и депутатов идеальных , но не хочет хуйло , шоб выборы были в Украине .... хочет, чтоб эти оставались вечно .
Вот мы и думаем,что эти двое сговорились
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А если эти руки отрубить некому,то сколько украинцев вы там решили ещё отправить на убой?
Я к сожалению ничего не решаю . Пока что решает таксюк с болот . Как решит перестать убивать украинцев, тогда убой и остановится .
tanysha777• 14 ноября 2024
Далі буде план мужності, незламності, нелоховства
Аби тільки війна не закінчувалась
Olvia1987• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
А если не остановится,вы лично пойдёте на убой?
СИРЕЛИ• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Я тільки заголовок теми прочитала, і у мене вже істеричний сміх почався.
Наполеон недобитий...
Всё это было бы смешно, Когда бы не было так грустно...
Манула• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Але ж він сам ніколи не зупиниться і відсутні ті, хто може його зупинити. Зате на підході черговий божевільний ’план стійкості’
Vittoria66• 14 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
И какими они были политиками до президентства?
Так биографии их почитайте. Путин начинал свою «политическую» карьеру еще при Собчаке, став премьер-министром при Ельцине. А Лукашенко старый партиец был депутатом Верховного совета БССР.
СИРЕЛИ• 14 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Есть ли у вас план мистер Фикс?
Есть ли у меня план? Есть ли у меня план? Да у меня целых три плана! плюс гашиш, опиум, метадон и амфетамин.
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Опять?
кожний вован має свій план))) в нашого явно якийсь елітний сорт)))
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляТатьяна-ebc7
Даже не знаю что и говорить
Ох і завидюща
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Це якось знімає відповідальність з зеленського? Чи може, це якось робить зеленського менш винним в провальній політиці всього чого тільки можна і всередині, і ззовні України?
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
Тому й сміх істеричний.
Бо це вже нерви не витримують.
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Наполеон недобитий...
я би сказала недороблений і недоколисаний.... краще би була мама цицькою придушила
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Там по три дизлайки, так що Маня з трьох акаунтів старається. Або у нас тут сам пан зеленський з дружиною ще доєдналися!
... і скумбрія по 8 - третя
СИРЕЛИ• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Тому й сміх істеричний.
Бо це вже нерви не витримують.
розум1ю. у вс1х нас см1х кр1зь сльози.
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Если следовать Вашей логике, то в войне виноват не Гитлер, а Сталин ?! Провальная внешняя политика? Провальная внутренняя политика ( лагеря, истребление собственного народа) ? Тогда почему русня , да и совок на него молились ?
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляAnet337
Как вариант))) да наверное не кто не ожидал что так можно(((
я перед виборами в одній з тем написала, що ці заткнуть за пояс всіх попередників, разом взятих - забанили
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Для тех кто в танке переведите.
Кто понял, поясните, шо наивеличнейший мав на увази?
Я какая разніца, хоть паржом
tanysha777• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Це не просто провальна політика через відсутність чи то освіти, чи то досвіду
Це- цілеспрямовані дії, за погодженим планом
Зрозумійте нарешті
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Так, і Сталін теж винен.
ElenaMari• 14 ноября 2024
Ответ дляМанула
Сумно мати неадекватну людину на чолі держави
Так он пешка в чьих то руках
liss• 14 ноября 2024
После потужності план стійкості а после окончания войны план новых выборов , если не проиграет то у всех украинцев будет план бегства тк ловить хорошего уже точно нечего ..
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Так, і Сталін теж винен.
И вся Европа и Сталин . Просто пол мира не нашло хороших дипломатов, чтоб договориться с Гитлером ? Так просто получается ?
Манула• 14 ноября 2024
Ответ дляliss
Заздрю Вашому оптимізму - закінчення війни, вибори ...
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Зрозумійте нарешті
Та я хіба сперечаюсь?
Це лише питання причини цього всього провалу.
А через некомпетентність, природну тупість чи через пряму зраду - для України то все рівно однаково боляче виходить.
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляMetelitsa
А тим часом на фронті черговий, n- нний за кількістю котел. Цього разу південніше Курахового.

І знову немає організованого відведення підрозділів, немає наказу відступити.

І знову це означає, що відступати будуть в останній момент, на свій страх і ризик, під прицільним вогнем.
Несучи великі втрати, яких можна було уникнути.

І знову доведеться залишити в оточенні всю більш-менш важку техніку. Бо відступати будуть без наказу зверху.

І знрву Зеля буле противно хрипіти у відосиках про поганий Захід, що дав мало техніки і зброї.
один і той самий сценарій.... ну і заодно братушкам презент - західну техніку, глядиш, героя росії путя м’яснику зачепить
’’Ранком 9 лютого ворог без бою та без жодного пострілу захопив стратегічно важливе село Логвинове, таким чином перекривши трасу Бахмут-Дебальцеве і утворивши Дебальцевський котел. Це стало можливим через те, що за декілька годин до атаки за наказом командування сектору із займаних у селі позицій вивели абсолютно усі українські підрозділи, які тримали там оборону’, - написав Шевченко.’
https://www.unian.ua/war/10541478-noviy-komanduvac...
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
І вся Європа теж, бо потурала гітлеру.
Ви досі не зрозуміли, що історія повторюється, тільки трохи змінилися головні герої?
liss• 14 ноября 2024
Ответ дляМанула
А кто будет денег то ему давать 😂?!
Невыгодные проекты закрывают .
А нашей экономики уже нет . Посчитайте сколько мобилизованных и чиновников и пенсионеров сидит на государственном корыте , наполняемость которого упала конкретно )) Каждый мобилизованный это минус в бюджете , но Европа / Америка ранее вливала на все это ))
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
М´ясник працює, згідно поставлених цілей
+1(((
Решка7777• 14 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Хто це дизлайки ліпить? Маня?
или нас ... и все плані потужні и на 3 месяца