Bransoletka• 14 ноября 2024

Це вже навіть не смішно... Новий план від Зе

’❗️Зеленський представить ’План стійкості’ з 10 пунктів на наступному тижні.

Серед них, зокрема, культурний суверенітет – те, що стосується культурної спадщини, сучасної культури та культурної дипломатії України, виробництва українського контенту.’
Olvia1987• 14 ноября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Для тех кто в танке переведите.
Кто понял, поясните, шо наивеличнейший мав на увази?
Поскольку планы перемоги и миру закрылись медным тазом,он решил научить украинцев стийкости.
E-n-t-o-n-i• 14 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Расшифровали.
Благодарочка)
Lv1107• 14 ноября 2024
Це те, чим він і повинен займатися, писати сценаріі для шоу . Але ми - це не шоу(. І це дійсно не смішно...
Дафна• 14 ноября 2024
Потом будет План мицности, потом План потужности.. а потом он окончательно с ума сойдёт
Metelitsa• 14 ноября 2024
А тим часом на фронті черговий, n- нний за кількістю котел. Цього разу південніше Курахового.

І знову немає організованого відведення підрозділів, немає наказу відступити.

І знову це означає, що відступати будуть в останній момент, на свій страх і ризик, під прицільним вогнем.
Несучи великі втрати, яких можна було уникнути.

І знову доведеться залишити в оточенні всю більш-менш важку техніку. Бо відступати будуть без наказу зверху.

І знрву Зеля буле противно хрипіти у відосиках про поганий Захід, що дав мало техніки і зброї.
Olvia1987• 14 ноября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Расшифровали.
Благодарочка)
А то.Знаете сколько этой стийкости надо,чтобы пережить его президентство.
Teonaa• 14 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Хто це дизлайки ліпить? Маня?
Я , і ?
Anet337• 14 ноября 2024
Ответ дляMetelitsa

Боже как жалко ребят
Metelitsa• 14 ноября 2024
Скрін карти до попереднього посту додаю
Svetlana-7070• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Теж вже про таке думала. Порівнюючи, вже можна навіть дякувати януковичу, що вчасно втік.
Він знав коли Астанавітца 😂😂😂
Takamaka• 14 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Опять?
Примерно так
Svetlana-7070• 14 ноября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Для тех кто в танке переведите.
Тепер буде ще більше серіалів типу Танька під Полтавою, культуру будемо піднімати
Metelitsa• 14 ноября 2024
Ответ дляAnet337
Боже как жалко ребят
Сьогодні дізналась, що загинув син моєї подруги по більш молодих роках

Виїхали забрати поранених, і в цей момент приліт. Пряме попадання саме в цього хлопчину
frumoasa17• 14 ноября 2024
Удалено администрацией...
Fashion_besties• 14 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А што первее и важнее - стийкасть или незламнасть непонятна
frumoasa17• 14 ноября 2024
Ответ дляMetelitsa

М´ясник працює, згідно поставлених цілей
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Удалено администрацией...
frumoasa17• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Удалено администрацией...
У нього вже своя реальність. І це не жарти. Там деструктивні процеси вже.
Він владу не віддасть, навіть якщо рашня все кине, відступить до кордонів 1991 року і перестане обстрілювати.
mymoly• 14 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Ви замітили, що вже за саміт миру мовчить?
А до речі, а що сталося з 2м Саммітом миру, чого не відбувся. Може знає хто-сь
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Вы про хуйла надеюсь? Или хуйло как всегда достоин скромного ’то понятно’ ?
Fashion_besties• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Це воля народа, который обманываться рад.
Запобедили злодея и выбрали путь в Европу.
Все уже там, кто так хотел
Life-game• 14 ноября 2024
Ответ дляДафна
Он уже
Но не признаёт никто
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляmymoly
У того шоу вже були низькі рейтинги, його закрили і не стали продовжувати на наступний сезон.
Fashion_besties• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Хуйла мы не выбирали.
А тут своими руками…
Гении, б-ь
настявика-4343• 14 ноября 2024
Какие-то последние потуги удержаться на троне
Life-game• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Ну, если бу пу догадался бы так сделать
То его б могли дружно повесить на Майдане
Жаль, что оба больны
Olvia1987• 14 ноября 2024
Ответ длянастявика-4343
Как правило,если к власти приходит не политик,его очень тяжело от этой власти отлучить.
Takamaka• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Ви мої думки озвучили. Вони триматимуться за владу, навіть якщо війна скінчиться завтра, русня капітулює, віддасть нам всі окуповані території та ще й Білгородську з Ростовською на додачу.
frumoasa17• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Olvia1987• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
И про него тоже. Игра была равна,играли два барана.Это про них обоих.