’❗️Зеленський представить ’План стійкості’ з 10 пунктів на наступному тижні.
Серед них, зокрема, культурний суверенітет – те, що стосується культурної спадщини, сучасної культури та культурної дипломатії України, виробництва українського контенту.’
E-n-t-o-n-i• 14 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Поскольку планы перемоги и миру закрылись медным тазом,он решил научить украинцев стийкости.
Расшифровали.
Благодарочка)
А тим часом на фронті черговий, n- нний за кількістю котел. Цього разу південніше Курахового.
І знову немає організованого відведення підрозділів, немає наказу відступити.
І знову це означає, що відступати будуть в останній момент, на свій страх і ризик, під прицільним вогнем.
Несучи великі втрати, яких можна було уникнути.
І знову доведеться залишити в оточенні всю більш-менш важку техніку. Бо відступати будуть без наказу зверху.
І знрву Зеля буле противно хрипіти у відосиках про поганий Захід, що дав мало техніки і зброї.
Ответ дляMetelitsa
Боже как жалко ребят
Svetlana-7070• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Теж вже про таке думала. Порівнюючи, вже можна навіть дякувати януковичу, що вчасно втік.
Він знав коли Астанавітца 😂😂😂
Svetlana-7070• 14 ноября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Для тех кто в танке переведите.
Кто понял, поясните, шо наивеличнейший мав на увази?
Тепер буде ще більше серіалів типу Танька під Полтавою, культуру будемо піднімати
Fashion_besties• 14 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А што первее и важнее - стийкасть или незламнасть непонятна
frumoasa17• 14 ноября 2024
Ответ дляMetelitsa
М´ясник працює, згідно поставлених цілей
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Удалено администрацией...
frumoasa17• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Удалено администрацией...
У нього вже своя реальність. І це не жарти. Там деструктивні процеси вже.
Він владу не віддасть, навіть якщо рашня все кине, відступить до кордонів 1991 року і перестане обстрілювати.
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Вы про хуйла надеюсь? Или хуйло как всегда достоин скромного ’то понятно’ ?
Fashion_besties• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Це воля народа, который обманываться рад.
Запобедили злодея и выбрали путь в Европу.
Все уже там, кто так хотел
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляmymoly
А до речі, а що сталося з 2м Саммітом миру, чого не відбувся. Може знає хто-сь
У того шоу вже були низькі рейтинги, його закрили і не стали продовжувати на наступний сезон.
Fashion_besties• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Хуйла мы не выбирали.
А тут своими руками…
Гении, б-ь
А тут своими руками…
Гении, б-ь
Ответ дляfrumoasa17
Ну, если бу пу догадался бы так сделать
То его б могли дружно повесить на Майдане
Жаль, что оба больны
Ответ дляfrumoasa17
Ви мої думки озвучили. Вони триматимуться за владу, навіть якщо війна скінчиться завтра, русня капітулює, віддасть нам всі окуповані території та ще й Білгородську з Ростовською на додачу.
frumoasa17• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...