Bransoletka• 14 ноября 2024

Це вже навіть не смішно... Новий план від Зе

’❗️Зеленський представить ’План стійкості’ з 10 пунктів на наступному тижні.

Серед них, зокрема, культурний суверенітет – те, що стосується культурної спадщини, сучасної культури та культурної дипломатії України, виробництва українського контенту.’
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
У нього вже своя реальність. І це не жарти. Там деструктивні процеси вже.
Він владу не віддасть, навіть якщо рашня все кине, відступить до кордонів 1991 року і перестане обстрілювати.
не так, буде фіранкою для єрмака рівно стільки, скільки хуйлу потрібно
Авокада• 14 ноября 2024
да мы уже и так потужно-незламні.
от их реформ и планов уже болит жеппа.
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
І вся Європа теж, бо потурала гітлеру.
Ви досі не зрозуміли, що історія повторюється, тільки трохи змінилися головні герої?
То есть , потакать плохо ? А как тогда ? Воевать плохо, потакать плохо , дипломатов, способных повлиять на Гитлера не нашлось ни в совке, ни в Европе .
История повторяется , кто ж мог представить, что рашка взростит своего Гитлера ? И что делать с новым руснявым Гитлером ? Потакать как в своё время Европа?
Судя по Крыму, это вряд ли остановит . В Крыму потакали и результат ? Остановило ?
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Так тут у нас свій маленький новий гітлеро-сталіно-пуйло вже підростає, ви не бачите?
Веточка сакуры67• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Европа спасалась (спасала своих граждан ). Что сейчас делать не знаю.
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Правда? И на кого напал ?
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
То цивільні ТЦКашники,але з бойовим досвідом.Сьогодні таке почула.
то вже ’причесаний варіант))) А оригінал ось
З працівників ТЦК жодну бригаду створити неможливо, працівники – це цивільні особи, — Роман Істомін
У Полтавському ТЦК прокоментували пропозицію розформувати центри комплектування.
https://sud.ua/uk/news/ukraine/315485-iz-rabotniko...
То як погонах ходити, зарплату військову брати і вгодованими табунами бродити - то військові, а як країну захищати - то відразу цивільні і немічні.
Olvia1987• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
И вся Европа и Сталин . Просто пол мира не нашло хороших дипломатов, чтоб договориться с Гитлером ? Так просто получается ?
Но почему же?Европа как раз нашла хороших дипломатов.
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Так це вжеж зовсім інше - план стійкості
А вам ніяк не вгодиш
балувані ганьки і невдячні
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Вы не ответили , Европа виновата, что потакала Гитлеру, Сталин виноват, что воевал с ним . Так какие выводы из истории ? Как надо было умиротворить Гитлера ?
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Правда? И на кого напал ?
Поки що воює з громадянами власної країни. Ловить їх на вулицях, прикриваючись начебто законом.

Сталін з гітлером теж з подібного починали, та й пуйло - бувший кгбіст, вони теж типу порядок наводили.
Еленнн• 14 ноября 2024
Ответ дляAnet337
А отправлять собственных граждан без подготовки, это не убийство? А воровать у своей армии это как? А не отдавать приказы на отход, кода уже понятно что все и ради своего имиджа? А добивать налогами народ и поднятия цен навсегда жкх и.т.д? Это не геноцид собственного народа?
зато 1000 дадуть. як сказали ,знайшли лишні гроші ,( здається в фонді безробіття).
так що НЕНАДА.
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Вот я говорю, если бы не хуло, в мирное время выборы и все дружно попрощались бы с Зе и выбрали кристально честного и депутатов идеальных , но не хочет хуйло , шоб выборы были в Украине .... хочет, чтоб эти оставались вечно .
звичайно, що не хоче)))) не для того старались рашики з 2014-го, вкладались в малороські серіальчики і піськограя-ровериста, щоб тепер єрмака позбавити влади
Авокада• 14 ноября 2024
Ответ дляmymoly
А до речі, а що сталося з 2м Саммітом миру, чого не відбувся. Може знає хто-сь
так нихто не захотел приехать,а саммит с одним зеленским не интересен.
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Терористів, навіть початківців, взагалі ніколи не можна умиротворяти.
Їх треба ставити на місце зразу. Як тільки натяки на це проявляються.
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
Всё это было бы смешно, Когда бы не было так грустно...
в 2019му вкотре просрав ’мудрий 73%ний нарід’ на століття вперед
Шеллар• 14 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Поки впевнено перемагають трави та гриби. Ще один потужний та стійкий план і КВН не догонять, сильно великий відрив буде.
Olvia1987• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Вывод из истории:надо было потакать как Европа Гитлеру.Целее будешь.
ТА7НЯ7• 14 ноября 2024
Ответ дляVlada-Maria
я перед виборами в одній з тем написала, що ці заткнуть за пояс всіх попередників, разом взятих - забанили
Скажите а кого вы считали более менее подходящей кандидатурой? Из всех наших политиков( даже кто не балатировался)
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
розум1ю. у вс1х нас см1х кр1зь сльози.
Як у Лесі Українки.. ’щоб не плакать, я сміялась’....
ghanioti46• 14 ноября 2024
Ответ дляAnet337
Боже как жалко ребят
Вам же жалко чужих, да? Мои дети на фронте, а ваши мужики где?
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Тю , ну теперь понятно . Что напали, только чтобы Зе у власти был вечно . Тогда какой смысл надеяться на переговоры . Тогда одним из пунктов хуйла будет вечно правящий Зе . Вам оно нада? ))) или ради мира согласны?
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
І вся Європа теж, бо потурала гітлеру.
плюсуюсь, цивілізований світ так і не зробив висновків
Sova splushka• 14 ноября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Десь недавно прочитала, не пам´ятаю джерела. Якісь дослідження культурних особливостей українців, то лише у нас настільки розвинений гумор, і здатність сміятися навіть коли страшно і сумно, у жодного іншого народу такого немає в такій мірі.
Таке відчуття, що це вже на генетичному рівні такий відбір, століттями, бо інакше ми б не могли вижити.
Якщо не знаходити, з чого можна посміятися в таких ситуаціях, то реально кукухою можна поїхати дуже швидко.
Еленнн• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
от точно --всі ми юмористи . досміялись до ’хотьпоржом’.
з чим і вітаємо всіх причетних.
ТА7НЯ7• 14 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Вы правы..я вот никогда не задумывалась.... Но действительно, в любой печальной теме хоть одна советчица такое отмочит, что ржу до слёз
Aksinia 111• 14 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ну как бы не особо оптимистично
’Европа лишилась во второй мировой войне 17,91 млн. человек.’
ТА7НЯ7• 14 ноября 2024
Ну кто ставит рука лицо... Вот даже тут в начале темы про ’ план’ в разных значениях. С чувством юмора тёти..Разве не вызывает улыбку, хотя тема то серьезная.....
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляТА7НЯ7
У нас був проукраїнський Президент. При всіх тех недоліках при Порошенку зуміли і армію армією зробити, і оборонку розвернути, і на міжнародному рівні пропихати проукраїнські інтереси, і економіка непогані результати демонструвала. навіть оці шолудиві зелупені на початку свого пришестя хвалились, що їм хороший куш дістася. Треба визнавати очевидні речі, навіть коли це не подобається. Саме тому раша-пропаганда запустила свій маховик на повну, щоби замінити Порошенка, причому руками самих акакаяразнічних з українським паспортом і малороськоим нутром.
путька недарма казав, що цього разу українське питання буде вирішене остаточно
Vlada-Maria• 14 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
ні хріна вам непонятно, або ’рубаєте окуня’, замилюючи неВдобну тему