ГендиреХтор• Изменено 14 ноября 2024
Чому подруга хоче здаватись не тою, ким є насправді ?
Нещодавно спілкувались. Вона каже, що у неї важливий тренінг з підвищення кваліфікації, розповідала, що змінила роботу і вийшла на новий рівень. Назвала години цього «тренінгу» і сказала, що звʼяжемось пізніше. А увечері, переглядаючи сторіс одного «експерта стосунків, взаємодії з оточуючими» побачила відео про те, як вона консультує … мою подругу (там було посилання на її сторінку). І якраз у той час, коли подруга була на «тренінгу».
Навіщо вона це робить? Ми знайомі сто років. Мені якось навіть образливо стало, що вона мені бреше, тим паче в такому питанні.
Кіма кепка• 14 ноября 2024
Она вам не сказала потому,что знала,что будете ее осуждать. Именно так вы и поступили.
ГендиреХтор
• 14 ноября 2024
Ответ дляКіма кепка
Я не осуджую. Питання чому в такому питанні брехати. Тут немає нічого соромітницького.
ГендиреХтор
• 14 ноября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так может это и был тренинг )
Був, але не по роботі. У неї зовсім інший напрям
Баба на горошині• 14 ноября 2024
Ну так ’взаємодія з оточуючими’ необходимый навык на любой работе. Не вижу разбежностей
Love_Love_Love_• 14 ноября 2024
Ну для неї це важливо, назвала консультацію тренінгом щоб ви менше запитували і носа свого пхали, що не так?
ГендиреХтор
• 14 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Значить вона вважає це чимось таким, про що не зручно казати. Питання: чому не зручно ?
Аристократка-тунеядка• 14 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Оце ви зануда. Сидите і копирсаєтеся , чому так , а не інакше. Я б такій, як ви , взагалі нічого не казала.
Язикувата Хвеська• 14 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
А в чому брехня? Ска8ала, що буде на тренінгу і була на тренінгу
Говорю-балакаю• 14 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Оспадя
вам звідки знати?
Язикувата Хвеська• 14 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Бо не ваша справа
Медсестричка• 14 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ещё не заработала на новый мерс, вот и не и не чем хвастаться, когда заработает тогда оасмежет
Говорю-балакаю• 14 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Бляха, ви ще в труси її залізьте
Скільки вам рочків?
Love_Love_Love_• 14 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Удалено администрацией...