сЛАдКОежКА• 15 ноября 2024

Ви за традиційні сімейні цінності чи рівноправність у відносинах?

месяцкие• 15 ноября 2024
А тепер розшифруйте що є що
Накладні мюслі• 15 ноября 2024
Не люблю, коли говорять ´традиційні´, бо традиції усюди різні.
Миссис Буркул• 15 ноября 2024
мне все должны - это куда?
Гитта Ягг• 15 ноября 2024
У украинцев традиционной семейной ценностью и есть равноправие и немножко матриархата.
Накладні мюслі• 15 ноября 2024
Ответ дляМиссис Буркул
мне все должны - это куда?
Це на перше місце!
Пускаю бісики• 15 ноября 2024
За традиційну рівноправність)) але останнє слово моє)
Галябалована• 15 ноября 2024
Традиционные при матриархате или патриархате?
Коварная Зая• 15 ноября 2024
Авторко, ви Сімейний кодекс України хоч раз бачили?
Не зви чайна• 15 ноября 2024
Гроші чоловіка - наші, мої гроші - мої. Так, я традиційних поглядів.
Накладні мюслі• 15 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
Так, мені теж здається, що це походить з московщини, де був махровий патріархат. У української жінки і скриня завжди своя особиста була, і гроші, традиція понеділкування, право вибору за кого виходити заміж, навіть одружені в шинок ходили з чужими чоловіками :)
вре_Динка• 15 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
І я)
АБВГДейка• 15 ноября 2024
У кожної сім´ї своя модель стосунків. У нас можна сказать традиційна. Працюємо вдвох, але його це наше, моє це моє. Хатні справи робимо разом, не п´є такого що я прибираю/ перу/ готую, він теж це все чудово робить. Ну і дітьми ми також займаємось вдвох, вони лише на мої плечі не лягли
Томатико• 15 ноября 2024
Традиційні цінності для України - і є рівноправність із ухилом в матріархат. То Вам куди?
Айпишница• 15 ноября 2024
Если 4 размер и симпатичнвя,баба может не работать,паренек должен обеспечивать
Мейк-ап форева• 15 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Не правильні у вас цінності. Мої гроші це мої гроші, а гроші чоловіка теж мої.
Телепузик• 15 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
мне тут папа недавно заявил - почему, мол, твой муж тянет всю семью, а ты в общий бюджет не вкладываешься да еще заначку откладываешь? Говорю - папа, офигеть, а в твоей семье не так же??? Мама свою зарплату с карты даже не снимает, а за все ее хотелки платишь ты.
У нас традиционные украинские семьи!
Пожмаковна• 15 ноября 2024
Я за удобство и комфорт в отношениях. Не нравится - не надо себя насиловать.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Домострой.
Принцепесочка• 15 ноября 2024
Я за традиционные ценности.
Мию вікна у мороз• 15 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Мля, откуда вы тут беретесь???
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
IQ 80• 15 ноября 2024
Я за традиции. Мне так комфортнее
Губной рояль• 15 ноября 2024
Я за рівноправність. Мій тато не був побутовим інвалідом, вся готовка, крім випічки, була на ньому. Заробляли батьки однаково, прибирали разом. Я не уявляю, як це - коли чоловік сидить на дивані, а жінка приходить після роботи і замість дивану стає до плити чи посуд миє.