Ніколи не збрешу• 15 ноября 2024
Хто за кордоном, ви знайшли подруг?
Хто без чоловіка за кордоном, ви знайшли подруг?
З ким я товаришувала з курсів почали стосунки з місцевими чоловіками, у всіх пари.
Мені так самотньо. Де шукали подруг?
Питання саме в подругах, не чоловіках.
Мені так самотньо. Де шукали подруг?
Питання саме в подругах, не чоловіках.
Поліцейський патруль• 15 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Логіка: мій чоловік в Україні.
Якби був тут, подружки особливо і не потрібні, так кави попити.
Як ваш виїхав? Інвалідність від Хмельницького МСЕК?
Нормально виїхав, але чоловік і подруги ніяк між собою не пересікаються, це різне
Ніколи не збрешу
• 15 ноября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
У кого як.
Тому і запитую тих, хто виїхав без чоловіка. Питання сформульовано чітко. Ви головне в темах жінок, чиї чоловікі в ЗСУ так не відповідайте про нормальний виїзд.
Чесно, заздрю тим, чиїм чоловікам вдалось виїхати.