Ніколи не збрешу• 15 ноября 2024
Хто за кордоном, ви знайшли подруг?
Хто без чоловіка за кордоном, ви знайшли подруг?
З ким я товаришувала з курсів почали стосунки з місцевими чоловіками, у всіх пари.
Мені так самотньо. Де шукали подруг?
Питання саме в подругах, не чоловіках.
Мені так самотньо. Де шукали подруг?
Питання саме в подругах, не чоловіках.
Чудо в декрете• 15 ноября 2024
Я нашла подруг среди наших. С иностранцами ни дружеские, ни любовные отношения построить не получается, только деловые, на работе.
Анонимарик• 15 ноября 2024
Нет. Немного общаюсь с соседкой и мамой друга ребенка, но это скорее вежливость. Но я и не страдаю.
Квітка Миру• 15 ноября 2024
Я была всего три месяца за границей ,в начале войны .
Не умею заводить новые знакомства , не нашла подруг и в общем то не искала ,даже если бы на дольше остались
Личко Невеличке• 15 ноября 2024
Три подруги с курсов. Одна живёт в моем селе ,познакомились просто на улице, начали общаться. На демонстрации познакомилась с местным немцем, дружим тоже. Как ни странно, понимает лучше,чем мужчины,которые говорят на русском или украинском.
Ніколи не збрешу
• 15 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не шукала навіть і шукати не хочу
Ви з чоловіком? Чи є інші родичі поруч?
Закуйовджена життям• 15 ноября 2024
Прямо подруг нема, так, знайомі. Здебільшого або з донькою, або сама.
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Было 5 приятельниц рядом жили, но все мы разьехались и переписываемся, на новом месте не хочу даже искать
СирОжино пирОжино• 15 ноября 2024
Є якісь українські діаспори, там можна з кимось подружитись, якщо з місцевими не виходить.
Личко Невеличке• 15 ноября 2024
Я тоже не могу без подруг. Ребенок подросток, иногда крыша едет, хочется нормального общения, почувствовать себя человеком, а не неандертальцем из 90-х ,какой видит меня дочь.
Ніколи не збрешу
• 15 ноября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Якось у віці 40 років важко друзів заводити. Не підійдеш же і не скажеш- давай дружить😀☹️
Море_море_я_скучаю• 15 ноября 2024
Не очень хочу общаться с нашими
Ни искренности,зависть,подлость чаще всего в итоге
Потому я сторонюсь
Личко Невеличке• 15 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я з подругою з своего села познакомилась прямо на вулиці. Наших одразу видно, просто запитала,з якого вона міста і пішло поїхало. А іншу в групі місцевій знайшла, ми обидві шукали перукаря,а потім випадково потрапили на курси. З інших курсів подруг не завела,але зустрічаємся часто ( українки і росіянин з Казахстану ( але він класний).
Личко Невеличке• 15 ноября 2024
Ще є волонтерські курси , демонстрація, різні заходи, місцева група в походи ходить , там також при бажанні можна завести знайомства. Головне бути відкритою до них.
Вилами по воде• 15 ноября 2024
С одной с курсов как бы сдружились, ещё с двумя - на площадке с детьми, ещё несколько с площадки тоже, но с ними меньше общение, чисто когда встречаемся на тех прогулках/площадках
А у нас макарошки• 15 ноября 2024
Теж не знайшла. Про місцевих мови взагалі не має. А з українцями теж не складається. Ніби і ходжу на всілякі заходи. Але далі них нічого не відбувається. А так хочеться на шопінг разом, потім на каву ...(((Вже якось звикла сама. З подругами з України спілкуюсь часто.
Накладні мюслі• 15 ноября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Не очень хочу общаться с нашими
Потому я сторонюсь
Ага и сплетни
лучше уж одной, чем с кем попало
Love_Love_Love_• 15 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ви з чоловіком? Чи є інші родичі поруч?
З чоловіком, слава Богу родичів немає що дуже прекрасно
Не їм після шостої• 15 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ага и сплетни
лучше уж одной, чем с кем попало
Я ощутила все прелести большого женского коллектива и вообще перестала общаться, даже на перекур и на обед хожу в машину, у меня и раньше подруг было мало и периодами, а сейчас так вообще перестала понимать как эти люди живут, переворачивают слова с ног на голову, такое сочиняют, что это просто не укладывается в голове.
Ответ дляА у нас макарошки
Те ж саме і в мене. Друзів немає взагалі тут.
Трахтибидох• 15 ноября 2024
Я до війни переїхаов
Одну подругу знайшла в групі на фб, ми виявились з одного міста, вона взяла нас під опіку перший час. Вона до речі заміжня ща місцевим, але це нашій дружбі не заважає.
Другу знайшла на роботі. Вже давно там не працюємо, вже й живемо в різних містах, але зустрічаємось по можливості, телефонуємо.
Звожу з розуму• 15 ноября 2024
Ми з подругою разом і приїхали, якби не вона то і не було б нікого. Але не знаю, чи мене це сильно турбувало б, в мене малий, собака, ну ще з собачниками маю періодичні розмови, мені в принципі достатньо
Гірчинка• 15 ноября 2024
Є знайомі, здебільшого мами дітей друзів зі школи, але як зустрічаєш, то майже одні плітки про всіх навкруги і треба фільтрувати, що говорити про себе. Але зараз ось відкрили наші дівчата студію танців і там таке класне коло спілкування, всі працюють, всі з цілями та бажаннями, позитив після кожної зустрічі
Поліцейський патруль• 15 ноября 2024
Я одружена , знайшла подруг. Щось не зовсім зрозуміла логіки вашого питання
графиняВишенка• 15 ноября 2024
І я сама..бо ми різні боки баррикад з українками..я працюю з перших днів, а вони на пособіях..про що спілкуватись?
Нема спільних тем
Ніколи не збрешу
• 15 ноября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Логіка: мій чоловік в Україні.
Якби був тут, подружки особливо і не потрібні, так кави попити.
Як ваш виїхав? Інвалідність від Хмельницького МСЕК?