неДодекаэдр• 16 ноября 2024

Покупка бу айфона в якбо? Чи ...

Я правильно розумію що ябко просто Класно розкручений магазин А так і в невеличких місцевих магазинчиках ймовірність купити нормальний б/у iPhone не менше? а може взагалі у когось ябко був негативний досвід?
Сизоока бестія• 16 ноября 2024
Маю 13 продавати )) 😂
Теж цікаво чи реально продати чи люди в магазинах купляють.

Щас ухожу• 16 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Маю 13 продавати )) 😂
Почему нереально? Дочка в домовом чате за 15 минут продала 12. На лохе самсунги продает наши тоже быстро
Сизоока бестія• 16 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
О, ви мене надихнули, дякую )
Сизоока бестія• 16 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вибачте ще спитаю, але мабуть треба окрему тему створити. А не страшно через олкс продавати? Ну типу там же можуть взяти на пошті, підмінити чи ще щось і відправити назад типу не підійшло. Оператори не завжди прям за руками спостерігають, коли людина ніби-то оглядає посилку.
Щас ухожу• 16 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ну пока все норм было, штуки 4 уже продала так. А какие еще есть варианты продать?
Сизоока бестія• 16 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Варіант - хай в тумбочці лежить ) але він мені не подобається😂
Всім шампаньського• 16 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Маю 13 продавати )) 😂
Все залежить від адекватності ціни
Hench• 16 ноября 2024
Ябко продає сіряк.
Упругая попка• 16 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Маю 13 продавати )) 😂
У вас просто 13 не про и не про макс? Сколько за него хотите?

Сизоока бестія• 16 ноября 2024
Ответ дляУпругая попка
Просто 13. Поки не визначилась з ціною навіть. Треба на олкс подивитися, що там продають і за скільки.
автор неДодекаэдр • 16 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Маю 13 продавати )) 😂
А де ви територіально? І в якому стані? Який відсоток батареї? І скільки Гб?
автор неДодекаэдр • 16 ноября 2024
Ответ дляHench
Ябко продає сіряк.
Що таке сіряк? Крадене?
Сизоока бестія• 16 ноября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Я в Києві, 128 гб, батарея 82%, стан хороший, але збоку є одна точечка на корпусі, хз де взялась, як скол, але в чохлі не видно. сьогодні роздивилась без чохла. Носила з захисним склом.
автор неДодекаэдр • 16 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Батарея трохи вже підсівша.. а динаміки норм працюють? Екран все ок? 128гб малувато.. якщо десь за за 9тис грн, то цікавить
Сизоока бестія• 16 ноября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Екран ок, динаміки ок. Добре, буду мати на увазі. Подивлюсь що там по цінам взагалі.
автор gdsN • 16 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Якщо що пишіть в особисті (зняла анонім зараз)