Коханозадовільна• 16 ноября 2024
Якщо є поняття - жіноче щастя, то що тоді розуміють під чоловічим щастям?
Чумачечая Весна• 16 ноября 2024
Обслуживание как у мамы и 0% упреков🤣
И тачка чтобы другие мужики завидовали
Бабайко• 16 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Обслуживание как у мамы и 0% упреков🤣
И тачка чтобы другие мужики завидовали
и член победителя забыли
МастерЮля• 16 ноября 2024
Щоб восторгалися і не їбли мозок. Ну смачно годували і, якщо йому потрібно, був секс. Якщо не потрібно - щоб не лізли.
ВільнаНазавжди• 16 ноября 2024
Ответ дляviter33
’чоловіче щастя - пиво, баби, рок-н-рол.
і коли по телеку йде бокс або футбол’
Гурт ’ТІК’
і коли по телеку йде бокс або футбол’
Гурт ’ТІК’
Перепевка кацапской песни.))
Репетиторша• 16 ноября 2024
А що таке,жіноче щастя?Нагодувати на побаченні і фінансова підтримка?Чи щось інше?
Електрохарчування• 16 ноября 2024
Ну якщо глобально, то щоб поважали і заздрили. Якщо про сім´ю, то теж саме, але заздрить мають інші чоловіки, що жінка огонь
Лепетун• 16 ноября 2024
тоже самое что и под женским. Поверьте, мужчины не меньше женщин хотят нормальную семью, адекватного и надежного партнера рядом. Как мой говорит, что все думают это больше женщинам важно, а мужчины тоже хочется тепла и домашнего уюта. У нас друг есть, с девушками не очень, и это видно по его поведению, что ему завидно, когда у кого то в этом плане всё хорошо.
Ответ дляЛепетун
Все індивідуально
багато друзів/знайомих - трудоголіків, які живуть на роботі у всіх відношеннях
Їм та сімя - нафіг не потрібна (так, забезпечують), одружилися ’бо так треба’
Лепетун• 16 ноября 2024
Ответ дляviter33
Все індивідуально
і в жінок індивідуально, теж не всі хочуть сім´ю