НаБалКоніХодять• 16 ноября 2024
Если бы у вас был шанс выйти замуж за богатого, но нелюбимого, вы согласились?
чисто теоретически)
Так. Я можу покохати чоловіка з часом за гарні дії. Але там умов багато: не старше 15р, без поганого чи агресивного характеру, не просто багатий - а щедрий, любить або нейтральний до дітей (за чайлд фрі не вийшла б), не з кримінальної сімейки, надійний у всіх відношеннях, за спиною не крисить ( спочатку перевіряла б по колишній дружині, дітях - чи забезпечив їх). Не наркоман і алкоголік, гонщик. Може бути трудоголік і фанатик бізнесу, карʼєри. Навіть жінок( при деяких умовах). Я виходила заміж по любові, з часом розумієш, що краще гроші вибирати.
Последний вагон• 16 ноября 2024
Если нравится его внешность, тело, лицо, пошла бы. При условии его нормальности ментальной . И без Ах и ох любви. Но если смотрю на него и не хочу с ним секса (через силу), то никогда бы не пошла. Ни за какие деньги. Это мучение Фу..