Играю_на_кларнете• 16 ноября 2024
Сумую за своїми рідними
Я живу досить далеко від своїх рідних мами, бабусі, дідуся, брата, десь буде 500 км. Часто сумую, що не можу їх частіше бачити. Переважно бачимось раз в рік, раз в пів року, коли в мене відпустка, то я їду їх провідати. Через роботу та підробітку немаю можливості частіше їхати, хіба, що на один день, але не бачу сенсу. Ваші рідні далеко від Вас? Ви сумуєте за ними?
Грибной_Дождик• 16 ноября 2024
Все життя були далеко,а зараз вже маму стареньку забрала і доглядаю
Играю_на_кларнете
• 16 ноября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Це невелика відстань, можна спокійно бачитися частіше
Та хіба на один день поїхати, я 5 на 2 працюю
Сиреневенькая• 16 ноября 2024
Мої рідні по усьому світу,і це зовсім не заважає нам спілкуватися і один на один і проводити вечері- конференції. Навіть бабуня,якій 92 вміє ввімкнути на компі вайбер і веселитися разом з усіма
Брюлик в стразах• 16 ноября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Поїздом на вихідні?ввечері виїхали - зранку на місці
Не виправдовуюсь• 16 ноября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Всі так працюють, не бачу проблеми , було б бажання
Играю_на_кларнете
• 16 ноября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Поїзд не їде туди, хіба по бла бла карі. Але не виходить, щоб все співпало
Твоя подружайка• 16 ноября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ми теж живемо на такій же відстані.
Скайп і подібне допомагає зробити ’ефект присутності’.
У мене ще й дитина від мене пилу тис км. За три роки бачила 2 рази по папі днів. Дзвонимо частіше
дамаАмстердама• 16 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
В п´ятницю ввечері потяг, в суботу вранці там. В цей же день знову на потяг, в неділю вдома, бо в понеділок всім треба бути зранку на роботі. Порахуйте
Звідки ви знаєте, де живе автор та її родичи, що так певненно пишете про потяг? Може немає прямого сполучення і важко добиратись?