Анти-анонім• 16 ноября 2024
Няня для 4 річки. Чому такі ціни?
Почала шукати няню для дитини. Потрібно з 13 і до 19. Іноді в вихідні, але то вже за додаткову оплату.
Виставила оголошення 20 тис.
З обовʼязків - забрати з садочку (5хв від будинку) привести додому, через годину відвести до логопеда(щодня, в двір сусіднього будинку). Через годину забрати. Через день відвести в басейн 3 зупинки трамваєм або 2 маршруткою, ну або пішки, це кілометр може пройтись. Через 1,5 год забрати.
Все. Бути вдома.
Ну погодувати звісно, після садочка і після басейну.
Також погуляти, якщо гарна погода, якщо ні, то погратися з дитиною вдома.
Все.
Прийшла одна, типу, все її подобається, крім зп, хоче 25.
Друга хоче їздити на таксі в басейн,
Третя питає, чи може вона приходити на роботу зі своєю дитиною
Це реально 20 тис за таку роботу мало?
В день це приблизно 1000 грн.
Виставила оголошення 20 тис.
Все. Бути вдома.
Все.
Друга хоче їздити на таксі в басейн,
Це реально 20 тис за таку роботу мало?
В день це приблизно 1000 грн.
Колдунья-вещунья• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Автор, а вы 20 тис зарабатываете?
Так в неї ж і обов´язки інші? Ці няні офігіли вкрай)
А я с Рио-де-Житомира!• 16 ноября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Молодежь очень мало зарабатьівает, нет стажа и категорий,приходят только чтоб или в декрет уйти ,или своего ребенка пристроить в садик без очереди. Пристроят и через полгода уходят
Это уже промахи системы. Я считаю неправильно платить пенсионеру 30, а молодому учителю 8. Потомти пенсы там до смерти засыпают за столами, зато молодежь не хочет работать потому что не выжить на эти деньги
Ёшки_Матрёшки• 16 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Ну так, працювати треба. А як ви хотіли?
Не все так страшно. По списку 25 детей, трое за границей, пару с бабушка ми. Ходит 15/+-, рабочий день в инклюзивной группе 5 часов,на 1,5 ставки 7,5, есть второй взросльій, в моем случае - ассистет ребенка, т.е есть подстраховка. И самое главное- у меня уже старшая группа, я три года пахала, теперь отдьіхаю- все умнички мои любимьіе
Ёшки_Матрёшки• 16 ноября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Да. Моя дочь- преподаватель вуза после магистратурьі, угадайте зп?
Полуничка• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Тобто аргументувати свої позиви ви не можете?
Склочная, злобная и любящая кляузы писать) неудивительно, что работать к вам не идут 🤡
Ёшки_Матрёшки• 16 ноября 2024
Ответ дляПолуничка
Я думаю там тролль развлекается.
Полуничка• 16 ноября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я думаю там тролль развлекается.
Тоже так думаю ) неумелый, еще и злоба начала проскакивать
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ну так і за 20 ніхто не хоче
Мало
Это нормальная цена за 6 часов, найдете.
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Конечно мало, вас спросили сколько вы зарабатываете ?
Какое это имеет значение?
Шкала Радощів• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Дорого как-то, нет?
Точно не дорого.
Вообще не факт• 16 ноября 2024
В моєї сестри няня -.18 тисяч два тижні цілодобово, з проживанням
Київ
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
20-25 к просили няни еще до войны, с такими обязанностями как привези-отвези, это сразу удорожало стоимость. Еще и машину давали, либо няня с машиной. Вы просто не в курсе, тут в теме наверное никто няню и не нанимал.
Прошлым летом платили няне со знанием английского 23 к а Киеве за полную занятость
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
С больничным и пенсией, у автора без соц.пакета, да и у вас что детей нет ?
Больничные скорее всего есть. А вот вопрос пенсии запросто можно закрыть, и остаться в плюсе
Просериарила молодость• 16 ноября 2024
Це здається, що гарна зп і непогані умови.
А на ділі- це ******.
Де має бути няня 1 годину, поки дитина у логопеда і ще 1.5години, поки дитина на плаванні?
На вулиці вже зима і темно.
+Це виходить, що сама няня тільки додому потрапляє о 9 вечора, а перед цим гуляє по вулицям 2.5години сама+ ще приблизно стільки ж з дитиною. Зима, ніч, відсутність освітлення, холод….
Шик, а не робота
На таке погодиться жінка без родини і без особистого життя.
Що теж не буде гарно відображатися на дитині
Ідеально: 2 няні по 11-12тис (1000грн/день) і працювати тиждень через тиждень. Так у вас більше шансів знайти няню. Тим паче, вам ще і в вихідні послуги няні потрібні
А на ділі- це ******.
На вулиці вже зима і темно.
Шик, а не робота
СкиниУскачи!• 16 ноября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Прикорытное которое кормится с наших налогов еще и говорут фу
У вас видимо проблемы. И очень большие.
Просериарила молодость• 16 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Це нормальна зарплата. Вихователь в приватному садочку отримує стільки же (інколи менше) за більшу кількість годин і більший стрес
Ніякого стресу. Вихователі не бігають з дітьми по маршруткам. І в 16-17:00 вже вільні. Це До війни. А зараз взагалі діти в садку тільки до 13:00 і без харчування
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Ну, чого її утримує. Вона вважає, що за няню вони платять вдвох пополам. Щось лишається і їй з зп))
Няня 30- 35 , она получает 35 ну да если пополам 15-17,5 , ее одежда, обувь, маникюр, еда, кв.плата..+ 2 ребенок тоже видимо пополам.
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А на ділі- це ******.
На вулиці вже зима і темно.
Шик, а не робота
А на ділі- це ******.
На вулиці вже зима і темно.
Шик, а не робота
Посидеть в коридоре или кафе, позавтракать в телефон
Просериарила молодость• 16 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Отримати гроші і віддати їх в кафе?
Шик
І ще треба то кафе знайти біля приватного логопеду
Шик
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Как закрыть вопрос с пенсией ?
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Отримати гроші і віддати їх в кафе?
Шик
Там есть ещё вариант в коридоре посидеть.
Это нормальная ЗП на данный момент за подобные услуги.
Просериарила молодость• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Повернутись додому, почекати в басейні, там є місце для очікуючих.
Повернутися додому 3 зупинки і потім їхати назад? Це хвилин 20 в кожен бік бігати.
Разом: 40хв. Який сенс?
Просериарила молодость• 16 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Не нормальна зп працювати до ночі і бігати по вулицям 5 годин в день при будь-яких погодних умовах. Ще і з дитиною
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
ФОП
Смешно, хороший вариант 62 тыс получать по белому ...а ФОП и что пенсия в 3000грн ?
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Нормальная. У курьеров, к примеру, не больше при такой же занятости
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Можно выучиться на профессию где будут официально платит 62 по белому. Все в руках человека
Просериарила молодость• 16 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Більше.
І ти не маєш відповідати за малу дитину.
+ працюєш у зручний тобі час. А не кожен день до ночі
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Більше.
Не больше.