Статус Ква• 16 ноября 2024

Скажіть відверто: вас би напружила така поведінка чоловіка поруч з іншою?

Мій чоловік - товариська людина, з усіма спілкується, ми маємо багато спільних друзів , компаній.
З усіма адекватний, але коли бачить одну жінку (дружина мого двоюрідного брата) стає дуже нервовим, сміється над кожним її жартом, напружується.
Мене це дивує. Бо поводить себе так тільки при ній.
Ви б звернули на це увагу чи я вже заганяюсь?
Та_шо_ж_таке• 16 ноября 2024
Обратила бы, конечно. Я вообще очень наблюдательная))
Море Щастя• 16 ноября 2024
Та подобається вона йому, хоче її , от і поведінка така.
А Я Самая Самая• 16 ноября 2024
Я бы в таком случае присмотрелась к мужчинам из окружения повнимательнее, может тоже кто-то смешно шутит))
Сон і дрімота• 16 ноября 2024
Звернула би увагу.
Поспостерігала би.
Якби повторювалось - запитала би в лоб, чому в нього така дивна реакція.
Инста_Богиня• 16 ноября 2024
Двоюродного брата жена? Вы там одним табором живете или зачем общаетесь с дальними родственниками?
ГугелП@лАмался• 16 ноября 2024
может и загоняетесь
а может и нет
как то часто наблюдала что муж и любовник одно время в сети, уже прям параноя началась
понимаете?
придумать тоже можно все что угодно - и видить там истину, хотя это всего лишь фантазии
66сезон666серия• 16 ноября 2024
Нравится наверно,а может они были когда-то знакомы. А может в инете знакомы
Царевна в уггах• 16 ноября 2024
Раз у нього з самоконтролем погано, запитайте максимально нейтрально ’прикольна ця ХХ, да? Так смішно жартує’
І подивіться на реакцію.
Для контрасту спитайте про когось іншого.
66сезон666серия• 16 ноября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
І подивіться на реакцію.
А мне кажется не нужно козыри сразу вываливать. А то шифроваться будет
автор Статус Ква • 16 ноября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
І подивіться на реакцію.
Питала
Він засоромився і почервонів
Царевна в уггах• 16 ноября 2024
Ответ для66сезон666серия
Так з покерфейс питати треба
Царевна в уггах• 16 ноября 2024
Ответ дляСтатус Ква
Питала
Він засоромився і почервонів
Ну все. Труба...
Прокачую сідниці• 16 ноября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Звернула би увагу.
Поспостерігала би.
А что и так не понятно?
Заліковий троль• 16 ноября 2024
Автор, чоловік жива людина.
Так, подобається.
І що з того?
Заліковий троль• 17 ноября 2024
Що це змінює? Абсолютно нічого. Просто нагадування, що треба щось додати у ваші відносини.
Приділяйте і собі, і чоловіку більше уваги.
автор Статус Ква • 17 ноября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну все. Труба...
??
Заліковий троль• 17 ноября 2024
Я занадто активна і часто закохуюсь. Але направляю ці емоції на чоловіка.
Це просто підтвердження, що ми живі люди.
пАлАвинкА• 17 ноября 2024
Ну все одно шансів у чоловіка вашого з нею нема, це як меню- можна лиш почитати)
Явно крім неї, йому і інші подобаються,це лиш одна ситуація, бо ви це сама побачили.
Давно ви в шлюбі?
Заліковий троль• 17 ноября 2024
Я якось підійшла до черги, а там стоїть чоловік, навіть обличчя не бачила, як він пахнув... Блін, ну, от що мені робити...
І сексу багато з чоловіком, і все у мене добре в житті.
Але отак часто емоційно реагую на інших.
Це просто підтвердження того, що ми всі живі люди.
Царевна в уггах• 17 ноября 2024
Ответ дляСтатус Ква
??
Ну подобається вона йому
Первоклашка Я• 17 ноября 2024
Я бы не то что обратила внимание, а спросила в лоб, потому что догадываться, размышлять мне это нафиг не надо, нравится другая , свободен.
Заліковий троль• 17 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Скільки Ви років у шлюбі?
Первоклашка Я• 17 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Скільки Ви років у шлюбі?
Первый 15, второму браку чуть больше года. Почему спрашиваете?
Заліковий троль• 17 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Банальна цікавість😇
Заліковий троль• 17 ноября 2024
Автор, тут проблема не в цій жінці, а в тому, що чогось Ви відчуваєте себе невпевнено в житті.
Любіть себе, любіть чоловіка, любіть весь світ.
І буде Вам абсолютно пофіг на якихось жінок.
Алгонавт• 17 ноября 2024
Автор,а почему вы не хотите сами у него спросить?
Откуда мы можем знать,что он к ней чувствует?
Поговорите с мужем,не носите этот груз в себе и вам намного легче станет. Поговорите в спокойной обстановке дома,обсудите с ним вместе эту тему,и так же решите наперёд что далее с этим делать.
Если она ему в действительности нравится - то я считаю,тут только развод.Нет смысла быть с мужчиной,который уже мыслями с другой.Согласны?
Алгонавт• 17 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Мабуть у вашому житті подібного не було,тому ви розумнічаєте.
Заліковий троль• 17 ноября 2024
Ответ дляАлгонавт
Було, звісно, дуже різне за практично 20 років сімейного життя.
Тому і пишу, бо була прям в ситуації автора.
Маленька дитина на руках, а чоловік почав активно спілкуватися з колегою.
Це було так давно, але пост автора зачепив, тому і згадалося.
І це було в період, коли я була емоційно на ’дні’. Хворіло маля, безсонні ночі, ГВ.
Ця ситуація дуже на мене повпливала.
Я відштовхнулася від дна, подякувала цій жінці і з чоловіком все вияснила.
Ми розібралися, що вівся він на ці всі знаки уваги через невпевненість у собі.

Але тоді я зробила висновок, що оці всі жінки лише підсвічують те, що треба щось у житті змінювати. І то терміново.
Але у автора немає активних дій чоловіка.
А просто банальне - подобається.
Алгонавт• 17 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Ця ситуація дуже на мене повпливала.

А просто банальне - подобається.
Ну а чому ви тоді радите автору забити на цю ситуацію,заплющити очі і терпіти?
Заліковий троль• 17 ноября 2024
Ответ дляАлгонавт
Раджу любити себе, любити чоловіка і любити життя. Емоційно триматися на високих вібраціях, як там говорять 😀
Чоловік не чинить ніяких дій, просто та жінка йому подобається.
Вона підсвітила автору те, що чоловік живий. Хай автор частіше цим користується.