Marc Antonio• 16 ноября 2024
Якою була б ваша реакція якби ваша дитина сказала вам, що він або вона…
Є представниками секс—меншин? Геєм або лесбійкою. При цьому вони не є активними учасникам ЛГБТ прайдів, не намагаються зовнішньо виділитись серед натовпу— вони ведуть себе як більшість людей, просто проживають разом з представником однієї статі в одній квартирі, зустрічаються, з усіма витікаючими. Вони дорослі люди, покохали одне одного— і про це знає їх близьке оточення. Вони не намагаються щось комусь навʼязати, не займаються пропагандою і так далі, але і не вважають потреби це від усіх це скривати. Якщо у них запитати — вони прямо дадуть відповідь, що так вони є представниками секс—меншин, вони дорослі люди, кохають одне і одного і все у них за взаємною згодою. Ніякого закону вони не порушують. Якою була б ваша реакція? Тим паче реакції можуть бути дві — внутрішня та зовнішня? Питаю через те, що жінки до цього ставляться більш лояльно
Хропочка з гривкою• 16 ноября 2024
нормально сприйняла б
це не моє життя і шо я можу з цією інфою зробити?) і тим паче шо змінити?
Забрала і не сказала• 16 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Підтримаю. Людина не вибирає орієнтацію
Ага,особенно в подростковом возрасте,когда нет мозгов и можно внушить что угодно
Цветов Мне срочно• 16 ноября 2024
Раніше вкрай негативна.
Зараз, коли моя дитина невиліковно хвора і невідомо чи взагалі колись будуть стосунки, я була б щаслива якби це була найбільша моя проблема. Спокійно.
ПампушОК• 16 ноября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ничего прям такого внушить нельзя.
Ответ дляЧарівне зіллячко
К психологу бы пошли
З ким? Вони дорослі
неДоПриличий• 16 ноября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не розказуйте
Хропочка з гривкою• 16 ноября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
в підлітковому віці чого тільки не відбувається. раніше були готи, емо і ще бог знає хто. зараз квадрокоптєри, гиги. багато хто проходить через модні віяння. це може бути і просто пошук себе. якщо у людини немає потягу до своєї статі, то це не навʼяжеш ніякою пропагандою.
з ким спить людина - це її особиста справа
Чарівне зіллячко• 16 ноября 2024
Ответ дляMarc Antonio
З ким? Вони дорослі
В 20 лет вдруг взял и решил что он гей? Ну точно с головой проблема, в психушку бы заперла
Да, я гомофобка, а еще расистка
Кидаю курити• 16 ноября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Спробуйте себе переконати, що вам подобаються жінки. Це те саме. Потяг до людини або є, або нема. Це неможливо навіяти.
Вся така шо куди там• 16 ноября 2024
Нормально отношусь к этим всем меньшинствам , но только в далеке от моей семьи
Добра всем!• 16 ноября 2024
Нормально, у мене за життя були знайомі і геї, і лезбійки, цілком адекватні та гарні люди. Хто з ким спить - не моя справа
Да, я блондинка!• 16 ноября 2024
Мои дети останутся моими любимыми детьми хоть гетеро, хоть гомо, хоть в браке, хоть вне его, хоть с детьми, хоть с кошками, хоть в монашестве. Для чего даны родители, как не для любви и поддержки.
Рожайтретьего• 16 ноября 2024
как же забавно, когда у молодого парня нет личной жизни и он заваливает странными темами, а ведь сначала дедушку кто-то искал, а потом пошло - поехало
Кидаю курити• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Так ніхто не застрахований. Діти, онуки - будь хто з них може бути з нетрадиційною орієнтацією.
Трахтибидох• 16 ноября 2024
Скільки років Вашій дитині? підліток? тоді це туфта, говорю як мати підлітка
Я бы всё таки оплатила несколько сеансов у психолога. Недавно общались с моей на эту тему, говорит, что это сейчас повальная проблема. Многие подростки начинают считать себя в дань моде+как последствие онлайна и отсутствие общения с противоположным полом, нетрадиционными. Говорит в 90% случаев после пары сеансов они понимают что это вовсе не так. Но если уже ребенок в оставшихся 10%, то что остаётся делать -продолжать любить его
Я в дамках• 16 ноября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Да, я гомофобка, а еще расистка
Повезло вашим детям
Хропочка з гривкою• 16 ноября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Да, я гомофобка, а еще расистка
буває і в більш зрілому віці людина розуміє що він/вона не гетеро
Море Щастя• 16 ноября 2024
Ніякої. Ну може б познайомила зі своїми друзями геями якщо б дитина захотіла
Ні за холодну воду• 16 ноября 2024
В мене підліток. В стані афекту постійне питання: навіщо ти мене народила
Вже до всього готова, навіть якщо чорножопу дівчину приведе, аби не хлопця
Хропочка з гривкою• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
а якщо у вашій родині? виженете з хати? 🤣
Море Щастя• 16 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Я старомодна і консервативна. Намагалася б лікувати. Я вважаю цих людей хворими
Не думали почати із власного лікування?
Вся така шо куди там• 16 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Естественно зачем мне они дома , если женилки работают то и на квартиры могут заработать .