Здрастуйте, дуже потрібна ваша допомога. У мене затримка місячних, вони мали початися 16 листопада, але не почалися. Я вирішила зробити тест на вагітність того ж дня, і вчора він показав ось такий результат (додаю фото). Мені лише 17 років, і я дуже хвилююся, адже зовсім не знаю, як правильно оцінити ситуацію. Немає нікого, у кого я могла б запитати або з ким порадитися, тому вирішила звернутися до вас. Дуже сподіваюся на вашу допомогу та підтримку, бо не знаю, як бути далі.
Немає другої смужки, але скажіть, я все зробила правильно? Коли краще ще раз зробити тест?
Ответ дляАгатаХристя
Так де друга смужка???
Нема її, але я переживаю, чи правильно я все зробила? не могли б порадити, що і коли, може зробити повторний
Українська зірочка• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Правильно будет предохраняться.
Ответ дляОсьминожко
вагітність головного мозку
Можливо і так, параноя дуже сильна
Українська зірочка• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Так і робили
Прерванный акт или свечи? Иначе сложно представить беременность.
Українська зірочка• 17 ноября 2024
Обычно еще советуют сдать кровь на ХГЧ, если срок маленький для теста.
Ответ дляУкраїнська зірочка
Можливо, мій партнер торкався мене, не переконавшись у належній чистоті своїх рук, що могло спричинити певний дискомфорт або інші наслідки.
Українська зірочка• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Под дискомфортом имеете в виду беременность? Нет, от рук вряд ли))
Ответ дляУкраїнська зірочка
Мені 17 років, дуже боюся, параноя..(((
Трусиковед• 17 ноября 2024
В смысле от торкався вас ? Секс был или нет? Почти уверенна что это троль
Ответ дляУкраїнська зірочка
Коли буде найкраще зробити повторний тест на вагітність, підкажіть, будь ласка.
Українська зірочка• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Мені 17 років, дуже боюся, параноя..(((
На досуге почитайте, как происходит процесс. Люди годами не могут забеременеть - не так это просто, должно совпасть много факторов. Особенно остерегаться вам стоит в середине цикла (если не знаете, когда он у вас, можно купить тест на овуляцию, или просто наблюдать за своим организмом, выделениями в определенные дни).
котопёс• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Про що ви?
В календарь посмотри. Потом на время создания тухлой трольной темы
Ответ дляТрусиковед
Ми мали статевий контакт, але він не еякулював у мене. Однак після того, як він торкався себе, він доторкнувся до мене руками. Я переживаю щодо можливих ризиків. Це не жарт, мені дійсно важлива відповідь.
Ksenia-fc89• 17 ноября 2024
другої смужки немае
Щоб себе заспокоїти краще здати хгч в лабораторії типу синево але це коштує грн 300
Ответ длякотопёс
Боже, які ще трольські теми? Ви дійсно вважаєте, що мені нема чим зайнятися? Я не маю жодного бажання вступати в такі дискусії. Напишіть щось більш змістовне, будь ласка. Просто я дійсно не розумію нічого в цьому, від слова зовсім. Це мої перші стосунки, і це мій перший партнер, тому я відчуваю занадто багато сумнівів і переживань. Може, через це іноді виникає параноїдальне відчуття.
Магиня• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Я не вірю, що вам, авторе, 17 років.
Кіма кепка• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Беременности нет
Ksenia-fc89• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
.
Ответ дляKsenia-fc89
другої смужки немае
Дуже дякую вам за пораду
Ksenia-fc89• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Дуже дякую вам за пораду
Він закінчив і на руках була сперма І він вас торкався правильно ? Де торкався ? Ззовні чи в середину ?
На який день циклу у вас був секс та загалом скількі днів у вас цикл ? Цикл регулярний?
Ответ дляKsenia-fc89
Він закінчив, і сперма залишилася на руках, яку він можливо ввів всередину. Це сталося 6 днів тому. Місячні мали початися вчора, але їх досі немає. В позапрошлому місяці менструація повинна була розпочатися 12 числа, але вона прийшла лише 16-го, що вже була затримка на кілька днів.