Здрастуйте, дуже потрібна ваша допомога. У мене затримка місячних, вони мали початися 16 листопада, але не почалися. Я вирішила зробити тест на вагітність того ж дня, і вчора він показав ось такий результат (додаю фото). Мені лише 17 років, і я дуже хвилююся, адже зовсім не знаю, як правильно оцінити ситуацію. Немає нікого, у кого я могла б запитати або з ким порадитися, тому вирішила звернутися до вас. Дуже сподіваюся на вашу допомогу та підтримку, бо не знаю, як бути далі.
Немає другої смужки, але скажіть, я все зробила правильно? Коли краще ще раз зробити тест?
Вся в кредитах• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Можливо, мій партнер торкався мене, не переконавшись у належній чистоті своїх рук, що могло спричинити певний дискомфорт або інші наслідки.
Не схожі ви на 17-тирічну, ой, не схожі…
Вся в кредитах• 17 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
+100. я вообще подумала,что искусственный интеллект сделал тему и написано,как будто робот писал.или тетка возраста 39 лет
Або мужик-дрочер надзюрив на тест
Десь так, але...• 17 ноября 2024
Через день переробить тест. З ранку. Якщо ще через день не буде місячних здайте аналіз ХГЧ. З того, що ви написали шанс завагітніти не дуже високий, швидше за все збій
Коко Шанель• 17 ноября 2024
Вот почему вас ТРОЛЛЕй видео за километр?
Вроде пишите,выдумывает,а так белыми нитками шито все...и не интересно
Ответ дляНесу добро людям
Не слухайте тих жаб, автор. Всі були у Вашому віці. Чомусь деякі забули про це. То вже, певно, старість і старече бурчання їх наздогнало.
На Вашому фото немає другої полоски. Якщо є вагітність - друга полоска завжди є, хоч і дуже бліда, але її видно.
Чекайте на менструацію.
Дякую вам велике, приємно що ви розумієте. Як думаєте, може ще раз зробити тест через кілька днів?
Жертва интернета• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
Боже, які ще трольські теми? Ви дійсно вважаєте, що мені нема чим зайнятися? Я не маю жодного бажання вступати в такі дискусії. Напишіть щось більш змістовне, будь ласка. Просто я дійсно не розумію нічого в цьому, від слова зовсім. Це мої перші стосунки, і це мій перший партнер, тому я відчуваю занадто багато сумнівів і переживань. Може, через це іноді виникає параноїдальне відчуття.
то може треба було якось теорію почитати що і як?
таких разів у вас буде кожен місяць аж до клімаксу і кожен будете кричать караул!?
якщо почали жити статевим життям, то зразу дбайте про контрацепцію і не чекайте, що воно саме якось розсосеться.
відповідати своїм тілом і життям будете ви, а на козаку нема знаку.
беріть гроші і йдіть робити аналіз на ХГЧ.
Ответ дляЖертва интернета
Ви все правильно говорите,я розумію, що я ще дурна, погано думала про наслідки, скажіть, а можна піти зробити ХГЧ без батьків?
Жертва интернета• 17 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина113578
да, паспорт и деньги.
и пока малый срок можно сделать таблетками медикаментозный аборт,но опять-таки деньги и немалые.
время тянуть-только себе навредить.
Ответ дляЖертва интернета
да, паспорт и деньги.
время тянуть-только себе навредить.
Скільки грошей треба?