Я_и_моя_собака• 17 ноября 2024
Зо означає фраза - ти мій надійний тил. Коли чоловік таке каже жінці
Шо це значить
В якому сенсі тил?
З царем в голові• 17 ноября 2024
вообще никаких вариантов что это значит?
или прикалываетесь?
Кумася• 17 ноября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Хочет, чтобы дама его отстрапонила.
Зашла с тыла таки ?))))
МадамОхмури• 17 ноября 2024
Ответ дляПолБатона
охуен.ий
....вший, я б так сказала.
Обычный свистун
Послушная• 17 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
Это значит , хочет чтобы вы его содержали и подстраховывали)))
В случає чого))) а случаї часто будуть
Кумася• 17 ноября 2024
Короче, автор , вы тыл, а есть же еще те, кто на передовой. Всю жизнь будет на передовой, а к вам на старости в тыл.
Блакитна устриця• 17 ноября 2024
если искренне говорит и не играет словами, то хорошо, но часто стали использовать подобные фразы нарциссы и пикапервы
Добрий Єнот• 17 ноября 2024
’Призначаю тебе своєю невибагливою помічницею, надавачкою послуг. А ти не смій розчарувати мене, почавши вимагати до себе більш дбайливого ставлення. Ти - робоча коняка’.
В більшості випадків це саме такий сенс.
Тундиринда• 17 ноября 2024
Ще з давніх-давен роль жінки була в підтримуванняі домашнього вогнища, приготування їжі, народження і виховання дітей, чоловіки йшли на полювання, за добичею, а жінки залишалися біля вогнища, ну трохи дивно таке не знати.
Так точно!• 17 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Я б сказала, що хочу бути просто жінкою))
Слабак якийсь таке каже
одне одному не заважає...бути жінкою і бути тилом. Чоловік захіворів, жінка підхватила і забезпечує родину. В нормальних родинах - партнери, а не один працює, інший на шиї сидить
Так точно!• 17 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
це було колись, зараз геть інший світ
Зубожиння• 17 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
Так ви праві. Тільки полювання вже давно закінчилось. Тепер це називають роботою.
Жінка займається домом, дітьми і у чоловіка ця сторона питання закрита і він спокійно займається кар´єрою.
Враховуючи феміністичні настрої - такі висказування дещо образливі.
Хоч деяким жінкам і подобається.
Сказати що жінка тил - може сказати виключно мужчина який утримує цю жінку
Бо якщо жінка теж працює і заробляє - тут жінку потрібно вже називати партнером.
Хоч деяким жінкам і подобається.
Зубожиння• 17 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Коли чоловік захворів а жінка підхватила це саме партнерство.
Послушная• 17 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Навіщо ви мені це пишите? Живіть як хочете
Зубожиння• 17 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
це було колись, зараз геть інший світ
Ну деяким жінкам ще подобається як їх називають берегенями сімейного вогнища.
Атятя_тётя• 17 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
.+1
в шоке с тех кому это все понравилось
Атятя_тётя• 17 ноября 2024
Ответ дляКумася
Как же вы попали в яблочко.
Атятя_тётя• 17 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Значить що він довіряє цій жінці і може на неї покластися
Значит что он знает что она: эмпатичная, (любит?), честная, искренняя, надежная, не обманет, не подведет, не сдаст
Но ему глубоко пихуй на нее саму, на ее здоровье, благополучие, счастье, комфорт.