Нагайна• 17 ноября 2024
І дійсно наявність хорошо МЧ від зовнішності не залежить
Є 2 колишні співробітниці, ми з ними ще підтримуємо стосунки. Одна зовнішньо дуже звичайна дівчина, фігура не модельна (нормальна, але є "за що зловити") ніколи табуни хлопців за нею не бігали. Але характер у неї хороший. І ось знайшла нарешті собі дуже класного хлопця. Він дуже багатий, успішний, при цьому дуже розумний, самостійний, пилинки здуває з неї, любить її набагато більше ніж вона його. Скоро мають одружуватися. До того ж заради моєї співробітниці покинув дівчину, яка молодша за співробітницю і яка більш модельної зовнішності. Зараз тут будуть казати, що придумую, але це не так.
Інша співробітниця. Дійсно красива, дуже доглянута, яскрава зовнішність. Фігура модельна. До того ж талановита. Хлопці табунами, але там такий контингент, що простигосподи. Ні з ким серйозних стосунків не має і не було. І всі хлопці, які були ні в що її не ставили. Як і теперішній. Характер у неї також добрий, м´який, можливо тому ті хлопці і вилазять на голову. Але все ж, успішні багаті хлопці чомусь їй не попадають. Хоч і кількість залицяльників велика.
Ось так буває.
Рогнеда Карповна• 17 ноября 2024
Кто эти люди кто знает все о жизни колег и кто эти люди у кого хватает мозгов выносить это куда-то и обсуждать на форуме?
Вы настоящие? Или вы тролли? Или кто вы?
Нагайна
• 17 ноября 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ну так может для вас она красивая, а по сути баба Яга...
Ні, для всіх красива. Всі і дивуються як так
Ananasprotivogaz• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Ещё и по описанию дурочка с перекличка. Вы со всеми обсуждаете внешность?
Рожки-да-ножки• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Може красива але дурна, або в побиту примахана.
СкиниУскачи!• 17 ноября 2024
Ответ дляМаурита
За це і вип´ємо. Дякуємо, що поділились. Наступний!
А ви вже так гарно набрались зранку 😂
Нагайна
• 17 ноября 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Не дурочка вона
Маурита• 17 ноября 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А ви вже так гарно набрались зранку 😂
Треба ж наздоганяти автора
Водійка хімарса• 17 ноября 2024
везение, удача и судьба....
вес, морда, характер это уже вторично
Нагайна
• 17 ноября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Не дурна це точно. І не примахана, а вот її хлопці так
Нагайна
• 17 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
везение, удача и судьба....
вес, морда, характер это уже вторично
Про що я і кажу
СкиниУскачи!• 17 ноября 2024
Ответ дляМаурита
Треба ж наздоганяти автора
Автор, ніби келих ще не піднімала)) 🤔
Рожки-да-ножки• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Значит любит таких. Круг общения, места для знакомства. Да причин куча.
Водійка хімарса• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Про що я і кажу
и это факт
в большинства установка - вот я похудею, рельеф тела, губы накачаю - и все упадут
но оно так не работает
Маурита• 17 ноября 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Автор, ніби келих ще не піднімала)) 🤔
То це вона на тверезу таке генерує?
Ручки-Крючки• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
смущает ..її набагато більше ніж вона його
это вы откуда знаете ?
и свадьбы еще не было, фактор х не исключен
это вы откуда знаете ?
Кава з адреналіном• 17 ноября 2024
С прозрением. Красота сама по себе не гарантирует счастья. Увы.
Цветочница• 17 ноября 2024
У меня есть такая реально красивая подруга, бывшая модель. Талантливая. Проблема в мужчинах, которые ей нравятся- мускулистые африканцы лет на 10 младше… хотя с ней часто знакомятся «белые», успешные мужчины, её возраста. Но дальше пары свиданий с белыми не заходит (думаю, чувствуют что нет интереса с её стороны) а с молодыми афро сами знаете какие отношения
Дівчина Бобула• 17 ноября 2024
Перша повеселила. Вангую, інша дівка молодше з´явилась прямо паралельно першій. Просто хлоп потрахав іншу/ших йому стало скушно, вже нагулявся натаскався, прийме лише мамка чи терпіла якщо вона є
Чорнобаївка• 17 ноября 2024
Ни разу не видел шоб у толстухи бвл четкий паренек типажа том харди или бред пит
Дівчина Бобула• 17 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Ну тут все ясно, як завжди більшість заздрісні)
Чему завидовать? наличию тупорылого потасканного дегенерата, не способного даже обеспечить и быть верным?
Дівчина Бобула• 17 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
бред пит страшилище
киану ривз молодой ок
Дівчина Бобула• 17 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
я развела на sex красунчика, 193 см кареглазого брюнета с большущим
Привіт з ботойбіччя• 17 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Каааааак
klaraneill• 17 ноября 2024
и что хорошего в том, что в первой истории мужчина бросил одну ради другой? это как раз плохой признак, кинул одну, кинет и вторую, причем не ради красивой, а ради других качеств, сиюминутно понравившихся