бифидобактерияЖоржик• 17 ноября 2024

Погодилися б знятися для журналу maxim?

Якщо б ви були відомою людиною, то чи погодилися б ви знятися для журналу MAXIM ?
Журнал Максим - це чоловічий журнал в якому ,відомі жінки знімаються оголеними інколи повністю інколи ,просто в нижній білизні, груди наскільки я знаю прикривають, а з повністю оголеною попою дехто знімався

Не безкоштовно звичайно.
Чудовий каламбур• 17 ноября 2024
да
тюб, а в чем проблема?
там можно сняться даже не будучи сильно известной
а вот после сьемок, если вид товарный - стать
Сон і дрімота• 17 ноября 2024
Нет, я считаю, что дажи самые популярные люди имеют полное право не показывать свое тело всем желающим.
КликОЛЬКА• 17 ноября 2024
Якщо дивитися які саме знаменитості знімаються в тому журналі то нагадує папугу Кешу - про мене взнають про мене заговорять!
Ну такий собі сільський гламур.
Кручу хвости• 17 ноября 2024
Да
Почему нет?
Сиськи красивые
Но и Фотошоп никто не отменял
Ксерокопия ночи• 17 ноября 2024
Звісно, погодилася б
Трусиковед• 17 ноября 2024
Нет. Я бы не хотела быть ’дрочибельной япвдул’ знаменитостью. Как Моника наша Беллуччи с томным лицом и флёром благородства, но вся обдрочена мужиками всего мира.
Платье Длинное бальное• 17 ноября 2024
Ой, зараз такі можливості фотошопу, що я б виглядала не гірше ангелів Вікторії Сікрет, тому снялась би без проблем