Вельшановна• 17 ноября 2024

Все життя - боротьба

Можливо і не боротьба в прямому сенсі. Але я вже не памятаю, коли був період неробства

Спочатку робота, потім діти, потім проблеми зі здоровям. Знову діти. Фінансові питання. Постійно навчання. То по спеціалізації, то мови, то ще щось
Якась постійна нервозність, як завтра буде і за що житиму
Короче. Я просто усталь і прийшла понить. В кого такий же стан?
Пушка заряджена• 17 ноября 2024
Подорожі де тут?
Туризм?
Чи ви просто виговоритися?

Депресія вона така сумна і тяжка. Не нехтуйте своїм здоров´ям автор.
Алесс• 17 ноября 2024
Давайте пониємо разом. Тільки хто нам допоможе
Алесс• 17 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Подорожі де тут?
Туризм?
Чи ви просто виговоритися?

За шо подорожувати?
Пушка заряджена• 17 ноября 2024
Ответ дляАлесс
За шо подорожувати?
На карту гроші скинути?

Ну давайте разом плакати -
Сьогодні мож місто обстріляли рашисти, є руйнування пораненні і загиблі.
Сук@ най ті ракети і мопеди їм поперек горла стануть.

Фух мені полегшало!
Алесс• 17 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
На карту гроші скинути?

Ну давайте разом плакати -

Фух мені полегшало!
Удалено администрацией...
Фрикаделька• 17 ноября 2024
Я думаю у всех, кто хочет жить немного лучше
Алесс• 17 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
На карту гроші скинути?

Ну давайте разом плакати -

Фух мені полегшало!
Если есть лишние деньги-скидайте. Буду только рада
автор Вельшановна • 17 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Подорожі де тут?
Туризм?
Чи ви просто виговоритися?

Я не люблю подорожувати. Це для мене напряжно і дорого
автор Вельшановна • 17 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Інколи виговоритись достатньо
Ну і в кожного з нас достатньо сил, щоб собі допомогти
автор Вельшановна • 17 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
А коли буде те краще. Можливо достатньо мати будиночок в селі, дерева, тиша. Без оціх всіх курсів, мов, спортзалів і пп
Брюлик в стразах• 17 ноября 2024
Нервозності нема,я спокійна по характеру.Але все життя важко працюю ,не легко все.То житло в кредит,сама працюю на 2-х роботах,дома 2-є дітей і я в них одна в місті де нікого знайомого.Але життя швидко біжить.не легко і не просто,але не покладаєш рук і маєш
Кашка-маняшка• 17 ноября 2024
Кожна людина робить свій вибір і Ви, автор, теж. Ви обираєте розвиток, а не відпочинок, а потім вас це не влаштовує. Всього добре потроху. Проблема в тому, що ми не вічні. І життя пролітає.
Брюлик в стразах• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Та яке.Спочатку вчишся важко.далі робота,дітей ставиш на ноги,потім доглядаєш батьків.Мені 50,доглядаю маму,сама ще не жила.Є будинок в селі,кури і город навіть.Після роботи пашу.Курси,мови,спортзал теж,бо діти за кордоном,треба що знати і здоровʼям треба займатися.
Кашка-маняшка• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Так хтось таке і обирає і щасливий. Йому не треба шмотки, ресторани, мандрівки. Він любується квітами, їсть плоди своєї праці і слухає спів птахів. Мама моя каже, що робота на землі дає їй силу, енергію і спокій.
Фрикаделька• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Если вам лучше в селе - то почему нет? Переезжать в село
...аяприкольная• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
там стільки роботи
Мамкиня доця• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Навчіться розподіляти час на роботу і відпочинок, якщо багато працюєте, то і на відпочинок має бути
Викасикрет• 17 ноября 2024
І мене чоловік в армії. Зараз в учебці.

Заспокійливі.
Режим дня.
Знайшла йогу на ютубі.
Серіал ввечері з сином.

Я не можу собі дозволити нити.
автор Вельшановна • 17 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
Так не спробуєш не взнаєш
В тому й то проблема. Що життя таке (чи час), що немає можливості шукати себе. Працюєш і вчишся, щоб не втратити конкурентність. Та й відповідальність перед дитиною. Ій село не принесе гармонії
ніколи такого не було• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
А для чого стільки навчання?
ніколи такого не було• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Для чого Вам мови? Де Ви їх використовуєте?
Elena755• 17 ноября 2024
Ответ дляАлесс
За шо подорожувати?
Ага, у меня зп на продукты не хватило уже. 2 недели зубы на полку сложу( Какие путешествия?
Брюлик в стразах• 17 ноября 2024
Ответ дляВикасикрет
І мене чоловік в армії. Зараз в учебці.

Заспокійливі.
Режим дня.
Знайшла йогу на ютубі.
Серіал ввечері з сином.

Я не можу собі дозволити нити.
Я взагалі собі розслабиться ніколи не могла,великі зобовʼязання за дітей,себе,батьків старих.
Алесс• 17 ноября 2024
Ответ дляElena755
Только в парк или по городу на бесплатном транспорте)
автор Вельшановна • 17 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
На роботі розмовна англ. Вона в мене вимучена, а не розмовна
автор Вельшановна • 17 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
А для чого стільки навчання?
Щоб можна було не працювати і жити в своє задоволення. Ходити в найкращі ресторани, жити в гарних готелях. І подорожувати по вищому класу. А не оці всі черги і натовпи
автор Вельшановна • 17 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
А для чого стільки навчання?
Але найперше, це забезпечення старості. Бо вже зараз працювати складно. І з кожним роком воно важче
ніколи такого не було• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Щось Вам це не допомагає
ніколи такого не було• 17 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Ви самі собі суперечите.
автор Вельшановна • 18 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ви самі собі суперечите.
в чому суперечу?