Неробименінерви• 17 ноября 2024
Як Ви з цим справляєтесь?
Коли ви вже давно у шлюбі, але в якійсь момент Ваш чоловік перетворюється в старого діда, якого мало що цікавить.
Я розумію, що я теж вже далеко не молода, і не лань. І вже клімакс стучиться в двері. Але ж мене багато що цікавить - подивитися, почитати, подорожувати. Ну і в 50 є чим зайнятися.
Я б ще розуміла, якби чоловік був набагато старший. Але виходила я за ровесника, він всього на 3 роки старший.
Це дуже засмучує. І розуміння, що тепер партнер ось такий, і з ним жити далі. І пов´яжує багато, і людина не чужа, але і відчуття відчудження.
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ой, найдет себе молодую. начувайтеся.
Хай знаходить...
БЦАшка• 17 ноября 2024
Так может вы для мужа в чем-то бабка стали. Непринятие партнера и ваше раздражение, это ваши эмоции, а не он какой-то не такой.
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
А вам одной никак этим всем заняться не хочется?
Я сама цим всім і займаюсь.
Просто в якійсь момент розумієш, що точок загальних все менше і менше.
Аноним_1859• 17 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Я сама цим всім і займаюсь.
Мляяя, шукайте іншого
Мир Мир Мир!• 17 ноября 2024
Авторе, що вам заважає робити все,що вам хочеться самостійно або у компанії однодумців? Нащо гвалтувати мужа, страждати та інше?
Алина-1240• 17 ноября 2024
Мы все превращаемся в деда или бабку)))вы чего ожидали,что он в подростка,а потом в младенца превратиться)
Голена блондинка• 17 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Я сама цим всім і займаюсь.
Ну у вас же дети, внуки
Аноним_1859• 17 ноября 2024
В мене знайома в 42 знайшла 35 річного, народила 2 дітей, він щасливий вона теж
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну у вас же дети, внуки
Ну внуки в мене ще не скоро будуть, діти вже більше самі по собі.
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Якось я очікувала, що люди-ровесники старіють паралельно.
Голена блондинка• 17 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ну вот это и общее, что поделать
А раньше у вас были общие хобби? Лыжи, танцы, походы, театр?
Алина-1240• 17 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
У всех разный характер и темперамент,нет
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну вот это и общее, что поделать
Гуляли разом, подорожували, фільми дивилися, книжки обговорювали.
Книжок він не читає, фільми не дивиться, на мої пропозиції подивитися разом - відмовляється.
Гуляти разом тяжко, бо ходити став дуже повільно (52 роки, чувак, реально????) Тобто я підстроююся під його темп, якщо потрібно, але це для мене дуже тяжко.
Подорожі полюбляє, але тепер з кислим виразом обличчя. Швидко втомлюється, починає дратуватися.
Голена блондинка• 17 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
А шо ж він робить) спить чи шо)
Схоже на нестачу вітамінів та депресію
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
А шо ж він робить) спить чи шо)
Схоже на нестачу вітамінів та депресію
Лежить, ленту ФБ листає, рілзи дивиться.
Ну новості і канали в ТГ.
Іноді йде пройтися сам в своєму темпі.
Це його вільний час.
Ну новості і канали в ТГ.
Іноді йде пройтися сам в своєму темпі.
Це його вільний час.
Голена блондинка• 17 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ну новості і канали в ТГ.
Іноді йде пройтися сам в своєму темпі.
Це його вільний час.
Ну новості і канали в ТГ.
Іноді йде пройтися сам в своєму темпі.
Це його вільний час.
Ну, старость пришла, что поделать)
Но он у вас и раньше не оч активен был.
Мои знакомые 50+ , которые увлекались вело, плаванием, походами, серфом- так и увлекаются дальше,
Но он у вас и раньше не оч активен был.
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Нашо вам чоловік для розваг? От ніколи цього не розуміла. Для розваг єкупа інших не менш цікавих людей
Скажіть, а для чого потрібна людина поруч?
Я ніколи не вважала, що подружжя має розчинитися один в одному. Але ж щось людей об´єднує окрім спільного проживання і ведення господарства?
Цибулька зла• 17 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ну новості і канали в ТГ.
Іноді йде пройтися сам в своєму темпі.
Це його вільний час.
Ну новості і канали в ТГ.
Іноді йде пройтися сам в своєму темпі.
Це його вільний час.
Може і справді перевірити стан здоров´я? Ще не вік для старості
Ответ дляНеробименінерви
У нас стало забагато вільного часу, а життя стало занадто комфортним і ми стали задаватися ось такими питаннями.
Раніше людина поруч була потрібна для виживання і спільного ведення господарства, як і діти потрібні були для допомоги.
А тепер кожен сам шукає свої сенси. Не требуйте від чоловіка того, шо він не може вам дати.
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
В нього серйозний діабет і стан здоров´я перевіряє. Але він не займається і не робить нічого, щоб якось покращити стан. Там ліків купа + інсулін.
Але ані харчування не дотримується, ані мінімальних фізичних навантажень.
Час є, бажання немає.
Блиск думки• 17 ноября 2024
Вы работаете? Откуда столько энергии в 50? Мне 47, пока с работы приползёшь, пока приготовишь, пока с 2-мя детьми разберёшься. В выходные стирка и уборка, в магазин выбраться, на неделю полуфабрикатов сделать. Какие тут путешествия.))
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляБлиск думки
Я працюю повний робочий день і заробляю. Але ж робота не фізична, і моє щастя - з часів ковіду онлайн.
Готую я швидко, хатньої роботи в квартирі небагато, діти в мене самостійні і допомагають (а старший вже і окремо живе).
Прання у вихідні???? Скільки часу в Вас займає прання, що на нього так виділяється час? Навіть коли мені не допомагають розвісити речі, це максимум 10 хвилин розвісити і 5 хвилин завантажити машинку. Я це і в будні роблю, навіть і після роботи швидкі режими багато часу не відберуть.
В мене сидяча робота, мені навпаки треба двигатися, мати фізичне навантаження. Або ходити у швидкому темпі, або тренажерка. Тоді я нормально себе почуваю.
3-х кімнатну вартиру ми всі разом прибираємо за годину
Неробименінерви
• 17 ноября 2024
Ответ дляішо
Мені за п´ятдесят, не планую зупинятись
Супер!