Останні три дні моя Шиншила стала вʼялою, скрегоче зубами та постійно спить, як їй допомогти
Знаю, вони постійно ростуть, нашій Шиншилі вже 4 роки, але таке в нас вперше, я думаю що то зуби таке дають, але чи можу я їй якось допомогти
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
Ответ дляNatali-let
Так, спиляти зуби, не можете а мусите бо інакше тварина просто помре в муках
Ответ дляLove_Love_Love_
Сходили до ветеринара, сказали вздуття живота, я так розумію у вас теж є шиншила, чи було у вас таке?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2024
Ответ дляNatali-let
Так в них проблеми із жкт починаються через ріст зубів. Ну слідкуйте
Я тут с краю постою• 18 ноября 2024
Ответ дляNatali-let
А зуби він не підпиляв їй?
Ні, зробили рентген сказали що зуби трішки підросли але то не від них, сильне вздуття живота, назначили ліки від вздуття але з вчорашнього дня він нічого не їсть, і сьогодні йому не краще, ще потрібно здати капрограму але немає що здавати, він не какав, не знаю що тепер робити, воду я його через шприць кормлю, а от їжу ніяк, думала що після вчорашнього лікування йому буде краще
Ответ дляЯ тут с краю постою
А зуби він не підпиляв їй?
Я тут с краю постою• 19 ноября 2024
Ответ дляNatali-let
Може з´їв щось не те?... А непрохідність виключили?
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви можете нам підказати про вздуття, можливо стикались з цим, коли воно ммає бути покращення? Бо вже другий день даю еспумізан, а покращення немає, тварина не їсть взагалі
Ответ дляЯ тут с краю постою
Він їв багато гарбузового насіння, може ще арахіс я йому купила поганої якості, за непрохідність нам нічого не казали, якщо вірне лікування то йому мало бути сьогодні краще? Чи у тваринок по іншому? Ви з таким стикалися?
Я тут с краю постою• 19 ноября 2024
Ответ дляNatali-let
Не стикалась, не підкажу.
А по аналогії з людьми не може бути проблем з підшлунковою? Бо в людей бувають після насіння і горіхів. Може в шиншилок теж? Може якісь ферменти треба? Біохімію крові зробили?
Нам тільки капрограму назначили. Можливо все, поки кормлю зі шприца і пою, наче так все їсть, будемо спостерігати, сподіваюсь все пройде, бо я наче з дитиною переживаю
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не стикалась, не підкажу.
Я тут с краю постою• 19 ноября 2024
Ответ дляNatali-let
Розумію вас... Хай одужує швидше)