ГороховаЯ• 18 ноября 2024
Курс электроэпиляции, как вам результат?
Какие зоны сделали себе полностью и не вернулись ли волосы после родов?
Леся Українка• 18 ноября 2024
Ответ дляКу-кусик
Временный эффект
Электро? Постоянный .
Это иголкой, а не лазером
Чумачечая_• 18 ноября 2024
Кормилицу эпилировала. Готовилась в новогодним праздникам. Отлично, до следующего хватает
ГороховаЯ
• 18 ноября 2024
Ответ дляКу-кусик
Временный эффект
Все вокруг твердят что навсегда даже после гормональных изменений не возвращаются волосы.
А вы делали, может вам просто пинцетом вырвали?
Ума Палата• 18 ноября 2024
Що значить курс? Бо мій ,,курс,, вже рік триває. Роблю ,,вуса,, та ,,бороду,, . Зараз значно краще, але ще зо 5 зрадницьких волосин живі
ГороховаЯ
• 18 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Курс имеется ввиду до полного исчезновения волос, они же должны перестать рости полностью.
Ума Палата• 18 ноября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ну да, але налаштовуйтеся шо буде не швидко.
І мої враження, що маленькі та/або рідкозаселені ділянки можна робити. А ні-то довго як кожен сеанс, так і кількість сеансів.
Ноги, пах мабуть швидше лазером
Незнакомлюся• 18 ноября 2024
Верхня губа. Задоволена неймовірно. Зараз борюся з підборіддям та руками до ліктя, ступнями і пальцями ніг. Ступні і верхня губа добре піддаються, пальці ніг, підборіддя і руки довго і важко.