Я_канеша_извиняюсь• 18 ноября 2024

Ви би ризикнули так фарбуватись?

На 12 годинну зміну, враховуючи ще +2 години дороги. Тобто +-14 год бути з макіяжем(тональний, тіні, туш, румяна, брови, помада чи блиск), якщо графік 2/2, півмісяця виходить з макіяжем довго ходити
Україна наше все• 18 ноября 2024
А для чого?
автор Я_канеша_извиняюсь • 18 ноября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
А для чого?
Щоб гарною бути, бо без косметики таке щось
Марафетчица• 18 ноября 2024
А в чем проблема? Надо поправлять периодически. Если вы не в плавильном цеху..то тогда в чем сомнения?
ЗаведУющая• 18 ноября 2024
Вас змушує фарбуватись робочий контракт?
Ответ дляЗаведУющая
Ні, особиста ініціатива
Україна наше все• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А хто на Вас дивиться?
Україна наше все• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ні, особиста ініціатива
На обслуговуючий персонал ніхто не звертає уваги
Ответ дляУкраїна наше все
А хто на Вас дивиться?
Для себе
Ответ дляУкраїна наше все
А на який звертають?
Марафетчица• 18 ноября 2024
Автор, вы будучи студенткой не красились? Я красилась. Ну так в 7 часов утра накрасишь и до конца пар, а потом еще гулять куда-то и до самого вечера и больше 12 часов выходило, что вас смущает. Косметику надо подобрать ту, что вам подходит и хорошо очищать кожу после.
Пасхальний тролік• 18 ноября 2024
Для себе коханої можна! Тоналку не раджу так довго носить, пори забивать, якомога рідше користуйтесь. Я зараз накупила косметики і фарбуюсь! Бо вже 5 років тільки брови та вії фарбувала. Забила на себе вся в роботі.
Садоводница• 18 ноября 2024
Ходила щодня в макіяжі до 30 років.
Потім лінь і сприйняття себе такою, як я є. Красуня)
Тану на сонці• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А в чем проблема? Хорошая косметика не вредит коже. Купите проф и все будет нормально
КрестьянинДиор• 18 ноября 2024
У нас в офисе никто ненакрашенный не ходил)) 2/2 работали и все ок. Некоторые девочки также добирались до работы.
Ответ дляТану на сонці
А якщо люкс?
Тану на сонці• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А якщо люкс?
Еще лучше
ЯсноВидящая• 18 ноября 2024
Ви така невпевнена в собі, що не можете без тонни косметики?
Само_достаточная• 19 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
Ходила щодня в макіяжі до 30 років.
Это называется обабилась.
Люблю_смаколики• 19 ноября 2024
Естественно , и голову бы помыла полностью , а не только челку.
Українська Мрія• 19 ноября 2024
Звільняйтеся, поважна причина не ходити на роботу.
Якщо по темі, то робота загалом шкодить здоровʼя, не тільки шкірі під макіяжем. Мені здається від мейку нічого не буде, якщо ви доглядаєте за шкірою та використовуєте якісний тональний.
Платье Длинное бальное• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
для кого?
Платье Длинное бальное• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Для себе
Вы перед зеркалом работаете?
Підмітайло• 19 ноября 2024
я не сижу на работе, но крашусь утром и смываю перед сном. Тоже часов 14 выходит, не вижу проблемы
Нічний дожор• 19 ноября 2024
Так,це нормально колись робила в Брокарде
автор Я_канеша_извиняюсь • 19 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
для кого?
Для себе
Не люблю натовп• 19 ноября 2024
Я по такому графику 4 года работала. Всегда ходила накрашенная. В чем проблема?
Садоводница• 19 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Это называется обабилась.
Відсутність макіяжу не означає неохайність, некрасу, тощо.
То ви жінок не бачили красивих без макіяжу.