ЛисичкаСестричка• 1 час назад
Хелппп! Порада. Слухаю себе чи сімʼю?
Всі хочу у відпустку. Я, чоловік і донька.
Чоловік не приймає участі але 500-600 євро підкине.
Не приймає участі до подарував машину. Відпустка повністю на мені.
Хочемо всі машиною на море в Хорватію.
Я хочу 4-5 днів Італію і 3-5 днів Хорватія.
Донька погоджується на різний варіант
Чоловік хоче тільки Хорватію ( бо дешевше)
Я хочу і там і там ( була вже раніше)
Слухати їх, чи своє серце?
Хочемо всі машиною на море в Хорватію.
Донька погоджується на різний варіант
Я хочу і там і там ( була вже раніше)
Слухати їх, чи своє серце?
Та прям багіня• 1 час назад
Хорваті дешевше? ви впевнені?.. зараз пік сезону, й загалом дивно що ви дивитесь в цю сторону, ціні зараз космос, людей тьма, варінтів по житлу майже 0. Я б вже літак дивилась, в ту саму Чорногорію, це однозаночно дешевще по дорозі буде, плюс житло/продукти там дешевше, чи Албанія, крч ) звісно ви не це питали, але просто прочитала про 600 баксів від чоловіка що він підкине вам ..й думаю як би тут в 2-3 тис дол влізти аби з дорогою/житлом..поки не перспективно виглядає мені
ЛисичкаСестричка
• 1 час назад
Ответ дляТа прям багіня
Ми розглядаємо виключно Євросоюз.
Плюс я не люблю Албанію, а в Чорногорії буду по роботі у вересні два тижні
Та прям багіня• 1 час назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Ми розглядаємо виключно Євросоюз.
ну от раді цікавост, ви дорогу порахували в дві сторони чи поки ні, чи дивились житло?
ЛисичкаСестричка
• 1 час назад
Ответ дляТа прям багіня
У мене бюджет 1 тис на людину плюс чоловіка 500-600. Більше не потягнемо. Ще важливо , тільки машиною. Літак не розглядаємо
ЛисичкаСестричка
• 1 час назад
Ответ дляТа прям багіня
Ми вже так їздили. Звісно я все порахувала.
Та прям багіня• 1 час назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
тобто 3 тис євро - це дорога (паливо/віньєтки/платін дороги/ночівля) + житло/харчування/всякі різні доп витрати?
ЛисичкаСестричка
• 1 час назад
Ответ дляТа прям багіня
Так. Ми їдемо не з України
Та прям багіня• 1 час назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Так. Ми їдемо не з України
ну по житлу зараз фонарь, на тиждень на трьох 80-120 тис це скромна трійка або 4, з харчуванням сніданок/вечеря + ще можливо доплата за парковку + напої / лежак / парасоля якщо треба також платно...ну в мене так поки за тиждень пошуків вимальовується
ЛисичкаСестричка
• 1 час назад
Ответ дляТа прям багіня
Дякую що приділили стільки часу, ми плануємо знімати апартаменти.
З харчуванням проблем немає. Чоловік обожнює готувати.
Планую тільки сніданки купувати
Ще раз. Ми вже їздили, у всіх різний досвід.
І да, ви писали у пості вище, я не запитувала ні сум, ніякої додаткової інформації.
Сугубо по темі будь ласка
Данке шон
Планую тільки сніданки купувати
Сугубо по темі будь ласка
Данке шон
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
😘
Тримаюся зі всіх сил ❤️
Жизнь одна, не сделаете, пожалеете😃
Та прям багіня• 59 минут назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Планую тільки сніданки купувати
Сугубо по темі будь ласка
Данке шон
Планую тільки сніданки купувати
Сугубо по темі будь ласка
Данке шон
апарти 60-80 тис так аби таргани по спині не бігали за тиждень так само..й ще на продукти гроші..готуй, а це час, навіть якщо є людина яка полюбляє готувати
за темою - так, ваша справа, але дивно питати порад як вам поступити на форумі...проговоріть в родині це з чоловіком, вам з ним їхати, як ви не берете до уваги його думку, а берете до увагу думку анонімів на форумі)) ну то гарного відпочінку звісно))
Намазюкана нішою• 55 минут назад
А сердце при чем? Есть конкретный ваш кошелек. Муж отдыхает на сколько подкинул минус 1/3 на отдых ребёнка. Полагаю, это примерно на 1 день его отдыха хватит. А вы решаете за свои деньги и время.
Инста_Богиня• 50 минут назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Ми розглядаємо виключно Євросоюз.
Хорватия дорогая страна
Я бы сказала, чтт в Италии даже дешевле (смотря где)
ЛисичкаСестричка
• 48 минут назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Чоловік міг оплатити але я зарядила дорожчу машину ніж планували. Тому до нього претензій не має
ЛисичкаСестричка
• 47 минут назад
Ответ дляТа прям багіня
Стільки ваших тригерів у одному коментарі )
Намазюкана нішою• 14 минут назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Зачем претензии. Вы платите, вы ведёте - вы и решаете.
ЛисичкаСестричка
• 13 минут назад
Ответ дляНамазюкана нішою
У мене в немає претензій. Я просто обираю себе, а совість якось гризе ()
Намазюкана нішою• 10 минут назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Я вашу совесть не понимаю вообще. Ей плохо, оттого что вы потратите больше, чем убеждает му ну это же ваши деньги. Да и какая ему разница.
Можно компромисс: он остаётся дёшево лежать на пляже, вы с ребёнком едете катаетесь, на обратном пути забираете папу.
ЛисичкаСестричка
• 9 минут назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну типу він хоче нормальну Хорватію, я хочу трохи Італії бо люблю Італію
Намазюкана нішою• 6 минут назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Нормальную Хорватию на бюджет 400 евро? Ок, вы ещё 1000 на него планировали. Вполне. Возьмите апарт с обслуживанием. Питание он у вас сам организует. А вы поедите недельку покатайтесть по Адриатике.
ЛисичкаСестричка
• 5 минут назад
Ответ дляНамазюкана нішою
У нас загальний бюджет на тиждень 3600
Звідки ви взяли 400?😀