Чесно брешу• Изменено 19 ноября 2024
Як же це морально виснажує.
Шахеди літали над будинком рази 4, через кожні 40 хвилин вскакували з ліжка, чоловік майже не спав, в 7 на роботу, просто їде дах, кожен день майже.
Перекус беру завжди• 19 ноября 2024
Головне, шоб над вами не збивали. Тоды можна спать, пролети тай все.
Чесно брешу
• 19 ноября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Стріляють, десь в стороні від нас, все чути.😣
Чесно брешу
• 19 ноября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Один впав в нашому районі, тепер страх, тільки чуємо торохтіння біжимо в коридор.
Перекус беру завжди• 19 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Ну і прекрасно, хай собі стріляють, аби не над вами, наступного разу спатимете. В нас теж літають, але в нас пагорби і вони так низько летять, що хлопці їх не бачать, тому я спочатку нервувала, а тоді поняла шо їх не юачать і сплю собі норм.
Чесно брешу
• 19 ноября 2024
Вдень читаєш невтішні новини, вночі не спиш-тривоги, і наче тримаєшся духом, але ж, 1000 днів в стресі, кукуха не залізна.
язззззь!!!• 19 ноября 2024
Матрас постелите в коридор и спите. Новости, кстати, лучше тоже не читать
Не пириживай• 19 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
То вы еще держитесь. У меня уже депрессия. В выходные дни сплю по пол дня. Ничего не хочется.
Чесно брешу
• 19 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
Я теж так рятуюсь від цієї страшної реальності, смачна їжа і сон, все, більше нічого не хочеться.
Не пириживай• 19 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Да. И вкусная еда. Никогда раньше не выготавливала, только в ковид, так как дома сидели. А вчера в 10 вечера готовила печень в сливовом соусе с сулугуни). Пришла с работы в такое время и сегодня подьем в 6 утра
Донька подруги• 19 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Я поїхала через місяць після прильоту у наш будинок. Здогадувалася, шо це надовго
Леопардові панчохи• 19 ноября 2024
У нас близко вчера прилетело , очень громко . А потом оказалось что прилетело во двор к другу мужа , у него там все в осколках и во дворе стоны и трупы (( Одесса
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вчера весь день читала ваши новости в пабликах. Эти фото с погибшими на улице...меня прям разрывало от несправедливости и что вынуждены мы все терпеть
Електрохарчування• 19 ноября 2024
Це жахливо. Але якщо Ви не йдете в сховище, а просто читаєте- слухаєте- спостерігаєте, то який сенс? Лягайте в коридорі, вимикайте оповіщення і бережіть нерви.
У нас в ближньому укритті є дядько, який стелить собі і так хропе! Я дивувалась, а тепер думаю, що він просто зразу прошарив. Всі читають, бояться, а він виспаний.
короткопамятна• 19 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
То ви молодець, чи що ви хотіли цим сказати?
Чесно брешу
• 19 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Ні, я краще помру вдома, ніж морально помру за кордоном.
пані Солоха• 19 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
А ми, мабуть, сидимо чекаємо, коли прилетить, щоб теж через місяць після цього виїхати. А так ми за майже 3 роки й не здогадалися, що це надовго.
дожену і ощасливлю• 19 ноября 2024
Ответ дляКузякин
В каком городе вы 1000 дней в стрессе? В Покровске? Или в Харькове?
Тільки Харків і Покровськ не спить ? Запоріжжя , Суми, Одеса, Чернігів, Київ та ще пів України ( не буду кожен населенний пункт перелічувати ) нема тривоги кожної ночі , не літять шахеди? Не летить балістика ?
Моя улюблена страшко• 19 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Ну, панікуйте собі дома, чого людей на форумі будоражити? Або до лікаря по заспокійливі засоби зайдіть, буде легше пережити пролетівший шахед.
Престидижитатор• 19 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
А я наоборот, не могу спать...
Гірчинка• 19 ноября 2024
Я думала про свет тема, 3 сутки был только 2 раза по 2 часа - 2 в рабочее время и 2 вот ночью, я даже не слвшала как муж вставал
Донька подруги• 19 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Ну закордоном я морально не помираю, а вдома фізично померти шанси досить великі
Ответ длядожену і ощасливлю
Я спросили на какой город? Город какой? Что непонятного в этом элементарном вопросе?