Первоклашка Я• 19 ноября 2024
После 2х лет жизни в Европе мне кажется я сюда больше никогда не хочу ездить
меня от нее тошнит. Тупые правила, расизм, куча мигрантов, убогие квартиры (максимально), грязно, низкие зарплаты
нам продавали фантик, конфетку из говна в красивой обертке
все эти праздники приедаются за пару лет
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляНепогодка
Почему у вас не было этой «красоты смотрящего» в Украине? Живу в Украине
живу в красивой квартире, вокруг на улицах чисто и безопасно. Доступна частная медицина, при этом пациента не залечивают огромным списком таблеток, а прописывают реально необходимое. Люди не суют нос в твои дела, не поучают, не скандалят в магазинах и не делают замечания по каждому поводу.
Ще про красиву квартиру ок
А далі
Непогодка• 19 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Ще про красиву квартиру ок
А далі
У нас в Харькове так, за остальных не знаю
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляНепогодка
Та да
Культура на дорогах була агонь
Тро Нью-Йорку• 19 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ми живемо у Польщі, заробляємо побільше поляків, маємо карти побити і гарний рівень життя, і дозволити можу собі майже все, але мені тут нічого, взагалі нічого не подобається! Квартири, продукти, погода, погане ставлення до українців …Я майже ненавиджу цю країну і кожного дня тільки і думаю куди переїхати. Так що ваша теорія про гідний рівень життя не працює
згідна з вами,гарний рівень життя, цю красу, доступність через деякий час не помічаєш.
пьЯНА• 19 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Ну так почти три года и ежедневные тренировки
И сценарий наконец-то стал интереснее - вот добавился расизм. Мы ж ныли, что скучно читать про Польшу, жопы и унитазы, вот появилась новая сюжетная линия.
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Скільки років думаєте над переїздом ?
Бува і таке• 19 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Жаль что маня пока не знает что такое ’расизм ’, но так даже интереснее.
Иначе не представляю куда б она его приткнула если б знала
Полюю на дрони• 19 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Все не читала, але з автором згідна.
Всі дивляться по-різному і залежить які вихідні дані з України.
Я теж в Італії, і я зараз в такій депресії, що не можу витягнути себе. Коросто розкажу, в Україні працювала ріелтором, з невеликого міста з населенням 250000, мала своє маленьке агентство нерухомості, організовувала в асоціації різні конференції, івенти і т.д. Тобто працювала без графіка, орендували дуже крутий офіс, були класні люди поряд, команда. Їздила на різні конференції, зустрічі як по бізнесу, так для особистості.
Мала зарплату біля 2000$ плюс мінус. Але я бачила перспективи, перед війною підписали договір із одним забудовником, про відкриття відділу продажу, тобто збільшення свого доходу в рази! Робила помаленьку ремонт в своїй новобудові, придбала машину звичайну. Організовувала своє життя з класними людьми, які розвиваються, щось створюють.
Виїхала коли почалась війна, перечекати.
І з чим я стикаюсь часто, мені дають зрозуміти що ми з країни третього світу, расизм процвітає. Роботу гідну знайти, одиниці справляються. Ці діди частенько чіпляються, якщо ти іноземка бідна, то готова їм робити компанію, бо він італієць. А всі хочуть отримати італійський паспорт, як наслідок старі пристають до молодих, це масово, в Україні заможні хочуть, можуть собі дозволити молодих дівчат, але просто на вулиці чи в барі до тебе пристають діди, я такого не зустрічала.
Я вивчила мову на рівні В1, закінчила курси, шукаю роботу і мені нічого не пропонують, максимум в магазині або ріелтором без зарплати, спочатку як стажер, з часом можливо щось зміниться.
Сфера обслуговування, догляд за літніми людьми, фабрики, де є попит для наших співгромадян. Я спробувала працювати на фабриці, ти відчуваєш себе якимось роботом за зарплату 1100€ з перспективою перерозгляду твоєї зарплати раз в рік і збільшенням на 50€. Якщо отримувати освіту, ти вчишся 5 років і потім твоя зарплата в межах 1500-1600€.
Малий минулого року відвідував футбол, 2500€ в рік, мені допоміг оплатити хлопець, але цього року в нього свої витрати ,не зміг допомогти, не ходить син на футбол. . Знайшла інший клуб, коштує 35€ в місяць, але рівень як діти збираються пограти біля дому.
Мрію щоб закінчилась війна, або змінити країну, але я не можу нічого відкласти, ти обмежуєш себе багато в чому, хоча я живу з хлопцем і не оплачую квартиру, лише комунальні платежі 50%. І перспективи ніякої не бачу.
Вам скільки ? Мені коло 50. Важко рішитись міняти щось. От по всій Європі зараз шлю резюме, всюди, то з України більше пропозицій . Бо війна . Всі виїхали.
В Європі я вде стара, не хочуть брати
Заставляличка• 19 ноября 2024
Ответ дляНепогодка
Марина П. або Лена З.? Діамантові ви наші 🤗
Звездолётчица• 19 ноября 2024
Так живите в хорошем доме, купите авто за 22 тысячи евро. Я, например, только в страшном сне представляю возвращение так сказать ’домой’... Это крах...
Непогодка• 19 ноября 2024
Ответ дляЗаставляличка
Юля Л
Кусман Сиру• 19 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Скільки років думаєте над переїздом ?
Чому років? Ми живемо тут 1,5 роки з сімʼєю,а я майже половину цього часу ще проводжу в Україні, тому я загально тут була місяців 8.
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Цікаво що за місто де 1,5 роки вистачає щоб бути з картами
Закуйовджена життям• 19 ноября 2024
Квартиру можно снять на любой кошелек
Можно работать и снимать отличный аппарт
А можно сидеть на пособии 3й год, ни хера не делать, еще и откладывать с пособия и жить в сарае
И, при этом, жаловаться как все фигово
Кусман Сиру• 19 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Карту за рік дають, навіть менше. Яка різниця яке місто? Ми живемо у Варшаві
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Дають - дають
Всі хто робив карти - всі знають як виглядає процес
Святатабожа• 19 ноября 2024
Ответ дляТанцепесенная
В социальных странах средний класс везет на себе и бедных, и богатых. Я этого делать не готова
Неа, ч
В Германии чем выше зп , тем выше налог, в Украине нет
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляdiana32
Не смійтеся, і за два місяця отримують, це такий же парадокс як і за 2 роки
Два місяці - виключення особливо в переповненій Варшаві ;)
Про деякі міста де це триває роками промовчу
Про подачу по бізнесу - теж як і блакитні карти теж окреме задоволення
Бува і таке• 19 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Большая. Во вроцлаве ждать можно и 2-3 года карты.
Кусман Сиру• 19 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Дають - дають
І вам може і не дають, а нам дали. У вересні минулого року подали, у жовтні забрали. Так, трошки більше року
Петриківна• 19 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
да, вы абсолютно правы. европа уже не та. если бы вы, автор, побывали в европе в начале 2000х, вы бы соооовсем по другому говорили и восхищались.
а сейчас, увы, да.
в чем разница в начале 2000 и сейчас?
КараПузовна• 19 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Ви лікар ?
Нострифікація існує
Чому ж тоді так і існує в Німеччині шалений дефіцит лікарів та середнього медичного персоналу? Вони вже й самі визнають, що не справляються, особливо з цим потоком біженців (з різних країн, не тільки з України)? Можливо, не все там так просто, з нострифікацією? Тільки не кажіть про низький рівень наших лікарів і медсестер. Часто їхнім до наших - як до неба рачки.
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Відійшли від теми
Відповіла про роботу санітарами - не правда - лікарі якщо докладуть зусиль працюють лікарями
І чому б ностра їм мала би закрити кадрову дірку - не всі хто їдуть - лікарі
Все і одразу• 19 ноября 2024
Ответ дляКукусики
А шо та карта? Особливо зараз для чоловіків? Головне праця є, а якщо має статус укр може виїжджати за межі Польші, це не те що колись подався і сиди як пес навіть додому не зїздити
Кусман Сиру• 19 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Бідні люди. Ото стільки чекати реально тільки якщо планувати тут жити і надалі
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Карта для тих хто планує тут купувати житло багато дає на відміну від статусу
Кукусики• 19 ноября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Ну так :(
Або візу відкривай
Все і одразу• 19 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Зараз зі статусом кредит деякі банкі дають, головне яка зарплата, бо з малої тільки 200 тыс а за це в місті нічого не купиш