Спасу мир• 19 ноября 2024
Скільки коштує зареєструвати торгову марку?
Чучело-Мяучело• 19 ноября 2024
Там ціни дуже відрізняються залежно від того, на скільки класів, територій, лише словесна чи словесно-зображальна. Насправді. не космос дол. у 500 можна вкластися. Та, загугліть, цим же купа фірм займаються й патентних повірених
Море_море_я_скучаю• 19 ноября 2024
От 10 тыс. примерно, но цены разные на разные виды и сроки. Но сейчас быстро не регистрируют