Чудовий каламбур• 19 ноября 2024
Кинули б такого хлопця?
смокче сам у себе член, вже давно, але мені набридло на це дивитися, просив нікому це не розповідати, якраз думаю пригрозити якшо не припиниш то моїм подругам розповім про його цю "забаву"
Результат:
вже голосів:
19 (51.35%)
кидайте, він хворий
12 (32.43%)
і шо? це не помєха
6 (16.22%)
свій варіант
Байрактара• 19 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Это ж как надо так нагнутся?
Ну, что же вы так сразу обесценивание? Может там по лбу бьёт?
Матраскин Брат• 19 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
судя по всему автору ))
Кредитная• 19 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
якось мій теж намагався у себе, але не дотягується))
Надо лечь на спину , потом в позу берёзки и ноги за голову. Не благодарите.
Кредитная• 19 ноября 2024
Как зовут вашего парня? Я снимала квартиру с таким. Каждое утро проходишь мимо его комнаты а он с открытой дверью сам себе. Он говорил что он просветлённый йог. Моё мнение он просто йо...ый.
Электричка• 19 ноября 2024
Ответ дляКредитная
звідки це у вас такий досвід?)
Дівчина заглядєніє• 19 ноября 2024
ви вже писали на минулому тижні, що ви не проти. досмоктався?
Кредитная• 19 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
звідки це у вас такий досвід?)
Я написала. Снимала комнату в квартире и в соседней жило такое чудо
Пульт от линолеума• 19 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
А как он дотягивается?это физически невозможно
Менсон для этого удалил у себя пару нижних ребер.
А автор троль
Электричка• 19 ноября 2024
Ответ дляКредитная
вибачте не побачила, думала різні автори
дякую звісно але якщо йому це передам то навіщо мені щоб і у мене такий самососун появився ..
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляКредитная
подумала що цей сусід був ваш хлопець..
і шо він навіть вас чужу дівку не соромився при цьому занятті?
Кредитная• 19 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
подумала що цей сусід був ваш хлопець..
Нет. Ни меня ни остальных людей . Нас несколько человек там жило. В одной комнате он , в другой я с подругой , в третьей девушка со своим парнем.
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляКредитная
це жесть .... якби був розумнішим то міг би вас про це попросити
Кредитная• 19 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Он как раз был очень умным , именно поэтому меня и не просил.
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляКредитная
мабуть мій теж йо****ий..
ProstoKoschka• 19 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Ото ви людина з цікавим життєвим досвідом
Электричка• 19 ноября 2024
Ответ дляКредитная
кста єто не играет роли. если член короток то и разные позы не помогут
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Гуттаперчевый мальчик!
перепрошую це шо означає?
Дівчина заглядєніє• 19 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Оце йог.
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
і? то теж моя тема
Дівчина заглядєніє• 19 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
і? то теж моя тема
так ви ж пишете, що ви не забороняєте і його таким сприймаєте. то будьте із ним. чого передумали