Як задовбали ці принизливі лозунги. Чи не розуміють люди, що НІХТО нікому нічого не винен, окрім дотримання власних кордоні і не перетинання інших свобод. Це вона на загал виставила і допис, що типу на запоріжжі беруть хлопців на контракт у армію рф
А те що у нас всіх гребуть нікого не хвилює!?
Ще хтось думає, що це когось мотивує?
Вже під вікнами гуде генератор, ціни кругом ростуть, а ти так, скидай всі гроші на війну
Ще хтось думає, що це когось мотивує?
Marinamariana• 19 ноября 2024
Берут в Запорожье в армию РФ? Но то реально скот 🤮🤮Надеюсь их убьют даже быстрее чем кацапов
Ответ дляАnnеt
кацапам расскажите про дотримання власних кордонів і не перетинання інших свобод. они вас пожалеют.
взагалі пох на кацапів
в мене життя одне, я не планую нащадків і не вірю ні у які перевтілення і духовенства.
тому то все пусте для мене, втрачати життя заради ’уявного’ майбутнього
Ответ для_Katya_1985
взагалі пох на кацапів
Так нащо взагалі тема ця? Світ відкрив для таких як ви кордони, навіть пожерти дає щось
Ответ дляMarinamariana
Беруть, але це ж контракт, палками не женуть
Принаймні так навіть у нашому інстаграмному пості написано
Marinamariana• 19 ноября 2024
А от чего генератор гудит то ? Так это Раха по ТЭС украинским пуляла ? Но виновата Украина что генераторы гудят ??🤦♀️
ПЛЮС-МИНУС• 19 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
взагалі пох на кацапів
Я девочка, я не хочу ничего решать. Я хочу кружевные трусики.
Ответ дляMarinamariana
Ооо, а скільки хлопців поклало життя, а генератори гудуть, а міста і села завойовують. Але ж то таке, поклади ще і своє, продай все, скинь на 100500 зборів і можливо щось зміниться (ніт)
ПЛЮС-МИНУС• 19 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
Может потому что хватает таких как вы, которым мотивации не хватает? Много уже сбросили на войну?
Так написала, как будто перед ней кто-то должен прийти и лично извиниться за генераторы и за войну.
Ах простите
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Ах простите
це все цікаво було у перший рік
зараз виснажені усі, а результати ’перемовин’ якщо таке станеться, не порадують тих родичів чиї близькі вже загинули
питання будуть у повітрі, за що полягли і що боронили, якщо кордони просто заморозять і я певна що не буде партизанів, всі погодяться і усе
ПЛЮС-МИНУС• 19 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
це все цікаво було у перший рік
Вы уже согласны. От других что надо? Или идете партизанить?
margaritavoronina1• 19 ноября 2024
Бляха, я вже задонатила все що тільки можна було- але ще не видно ні кінця ні краю
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Не порушувати кордонів інших, чи такі самі як і рашики, на своїй хвилі
ПЛЮС-МИНУС• 19 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
Иди в блок. Без тебя тошно. Еще нытье это вычитывать.
Ответ дляmargaritavoronina1
на жаль
я вже писала, найгірше коли донатишь знайомим, виділяєш третину зарплати, а через місяць дізнаєшся про смерть. ото жах
Lesy4ka987• 19 ноября 2024
Про конкретно що ця тема?
Про ваше наболіле?
Такий сумбур, нічого не ясно, усе на купу..
Про ваше наболіле?
Ответ дляЛЮБА
Какие орки няшки ! И главное что українською !
Удалено администрацией...
Lesy4ka987• 19 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
на жаль
Жах в тому, що знайомі полягли, чи в тому що ви їм гроші скидали? Якщо чесно, звучить не дуже зрозуміло в тому контексті, в якому ви написали?
Бо зазвичай коли жаль людей, про донати не згадують..
Поля Дяченко• 19 ноября 2024
И все темы на коленке склёпаны. Не пойму, почему вас не забанили до сих пор
Ответ дляLesy4ka987
жах, що які б зусилля не докладав, все одно люди вмирають і хоч ти трісни
і шкода людей в першу чергу,а потім ті очікування які ти покладав, що твоя допомога на щось повпливає
але зато вказівниці кому і що донатити - у своїх будинках, з айфонами і відпочинками за кордоном, дивно, це все ж можна продати і на допомогу відправити
СвітланкаОК• 19 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
Вона де той пост виклала?
СвітланкаОК• 19 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
на жаль
От гади, це ж тра таке - взяли й вмерли, одне розстройство